Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Když se hloupost vryje do kůže. Ani tetování nedopadne vždy na výbornou

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15.05.2018 | Sex a vztahy

Taky vás už několikrát za život napadlo, že uděláte něco šíleného? Nebo jste toužili nechat si vykreslit do kůže něco nebo někoho, na kom vám záleží? Důvody pro tetování jsou různé a je jich mnoho. Ne každý už ten svůj ale dobře promyslí. Přečtěte si, jak to dopadne, když svůj „geniální“ plán dotáhnete do konce dřív, než vám dojde, že to byla úplná hloupost.

Pomsta byla… smrdutá?

Ve státě Ohio mají zjevně tatéry se smyslem pro humor i pomstu. Když se jeden z nich dozvěděl, že ho jeho přítelkyně podvádí, nelenil a místo toho, aby jí nevěru vyčetl, dělal jakoby nic. Nabídl jí tetování přes celá záda a nic netušící slečna radostně souhlasila. Jenže vychytralý Ryan své dívce vytetoval na záda obří exkrement, nad kterým poletují mouchy. Navíc se chytře pojistil smlouvou, ve které dívka podepsala, že výtvor nechá zcela na fantazii autora. Nejspíš si to rozmyslela, neboť v současné době Ryana žaluje.

Místo penisu vysavač

Když bylo mladému Lewisi Flintovi šestnáct let, dostal geniální plán, že své tělo vyzdobí velmi neobvyklým obrázkem. Nechal si okolo penisu vytetovat černo-červený vysavač s očima a nápisem „Henry“, přičemž hadici od luxu měl představovat právě jeho penis. Nyní je Lewisovi 21 a tetování už mu tak vtipné nepřipadá. A nepobavilo ani dívku z posledního rande. Ta když viděla, co má mezi nohama, raději celé rande ukončila. Lewis se odhodlal k odstranění laserem a nechal se slyšet, že větší bolest je tetování odstranit, než vytvořit.

S batohem dál dojdeš

Podobný případ jako v Ohiu se stal i u nás v Čechách. Dva vězni, kteří spolu sdíleli celu, se dohodli, že jeden druhému vytvoří na památku tetování. Tetovaný si přál na záda podobiznu své milé, ale tatér ho přesvědčoval, že to není dobrý nápad. Tak dlouho se dohadovali, až se umělec nechal naoko přemluvit. Svému spoluvězni však tajně vytetoval místo milenky na záda velký batoh. Ten se nejdříve zlobil, ale po propuštění z věznice na něj přítelkyně již nečekala, takže byl nakonec za batoh rád.

Co láká muže k sexu za peníze? Odpovědi jsou jednodušší, ...

Vepřové maso s brokolicí

Vepřové maso s brokolicí

11 hlasů
1h a 5min 485 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny se žampióny

8 hlasů
45min 588kJ 90 Kč

Rychlý recept na přípravu těstovin s omáčkou plnou hub.

Houby plněné rýží

16 hlasů
1h a 10min 360kJ 75 Kč

Plněné žampióny portobello.

Poradny

modřiny na dolních končetinách

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Určitě jste správně, vůbec se nebojte. Snadná tvorba modřin může ... Více

otoky

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz, který svědčí o tom, že máte o babičku starost. Otoky při vyšším k... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Skutečné city budete raději tajit. A to spíše před sebou než před osobou, ke které je pociťujete. Strach z budoucnosti vám nedovolí být upřímní sami k sobě. Přesto byste se měli postavit pravdě čelem. Srdce vám nelže a věřte, že vše šťastně skončí.

Více