Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Když se hloupost vryje do kůže. Ani tetování nedopadne vždy na výbornou

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

15.05.2018 | Sex a vztahy

Taky vás už několikrát za život napadlo, že uděláte něco šíleného? Nebo jste toužili nechat si vykreslit do kůže něco nebo někoho, na kom vám záleží? Důvody pro tetování jsou různé a je jich mnoho. Ne každý už ten svůj ale dobře promyslí. Přečtěte si, jak to dopadne, když svůj „geniální“ plán dotáhnete do konce dřív, než vám dojde, že to byla úplná hloupost.

Pomsta byla… smrdutá?

Ve státě Ohio mají zjevně tatéry se smyslem pro humor i pomstu. Když se jeden z nich dozvěděl, že ho jeho přítelkyně podvádí, nelenil a místo toho, aby jí nevěru vyčetl, dělal jakoby nic. Nabídl jí tetování přes celá záda a nic netušící slečna radostně souhlasila. Jenže vychytralý Ryan své dívce vytetoval na záda obří exkrement, nad kterým poletují mouchy. Navíc se chytře pojistil smlouvou, ve které dívka podepsala, že výtvor nechá zcela na fantazii autora. Nejspíš si to rozmyslela, neboť v současné době Ryana žaluje.

Místo penisu vysavač

Když bylo mladému Lewisi Flintovi šestnáct let, dostal geniální plán, že své tělo vyzdobí velmi neobvyklým obrázkem. Nechal si okolo penisu vytetovat černo-červený vysavač s očima a nápisem „Henry“, přičemž hadici od luxu měl představovat právě jeho penis. Nyní je Lewisovi 21 a tetování už mu tak vtipné nepřipadá. A nepobavilo ani dívku z posledního rande. Ta když viděla, co má mezi nohama, raději celé rande ukončila. Lewis se odhodlal k odstranění laserem a nechal se slyšet, že větší bolest je tetování odstranit, než vytvořit.

S batohem dál dojdeš

Podobný případ jako v Ohiu se stal i u nás v Čechách. Dva vězni, kteří spolu sdíleli celu, se dohodli, že jeden druhému vytvoří na památku tetování. Tetovaný si přál na záda podobiznu své milé, ale tatér ho přesvědčoval, že to není dobrý nápad. Tak dlouho se dohadovali, až se umělec nechal naoko přemluvit. Svému spoluvězni však tajně vytetoval místo milenky na záda velký batoh. Ten se nejdříve zlobil, ale po propuštění z věznice na něj přítelkyně již nečekala, takže byl nakonec za batoh rád.

Pečlivky versus nepořádnice. Které si užívají více sexu?

Vepřové plátky na zázvoru

Vepřové plátky na zázvoru

6 hlasů
1h a 5min 825 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Řízky po italsku

6 hlasů
1h a 10min 374kJ 168 Kč

Recept na využití letní zeleniny v kombinaci s masem.

Polévka s klobásou

14 hlasů
40min 369kJ 95 Kč

Vydatná polévka chutná s krajícem dobrého chleba.

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více