Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sex starším ženám prospívá. Mužům v letech ale škodí

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

06.12.2018 | Sex a vztahy

Není milování jako milování? Už to tak vypadá. Ženskému pohlaví prý snižuje krevní tlak, zatímco tomu mužskému způsobuje kardiovaskulární choroby. Do jakého věku je provozování téhle „disciplíny“ bez rizika?

Jen máloco na světě je zkoumáno tolik jako sex a jeho účinky. Zvídaví experti dosud zjistili třeba to, že erotika ve dvou posiluje imunitu, snižuje stres, tlumí bolesti hlavy, zlepšuje spánek a podporuje kardiovaskulární systém i štíhlé křivky. Jenže pozor, nedávno se ukázalo, že tato pozitiva jsou podmíněna pohlaví i věkem! Jako vážně?!

Na roku narození prostě záleží. I v posteli!

Poznatky americké studie, které byly zveřejněny v magazínu Journal of Health and Social Behavior, naznačují, že co jednomu prospívá, může druhému pěkně zatopit. A řeč je o fyzickém projevu lásky! Odborníci působící na Michiganské státní univerzitě se zaměřili na milostný život dvou tisíc jedinců ve věku 57 až 85 let. Respondenti formou dotazníku následně sdělovali, kolikrát do týdne se oddávají lechtivým hrátkám, přičemž hodnotili spokojenost i vzájemnou harmonii. Souběžně byl podrobně zkoumán zdravotní stav všech účastníků. Co přinesla finální analýza? Hned několik překvapení…

Ani v té ložnici už to není, co bývalo?

Ze získaných dat následně jednoznačně vyplynulo, že monitorovaní muži, kteří se svou partnerkou zavítají pod peřinu alespoň čtyřikrát do měsíce, vykazují dvojnásobné riziko kardiovaskulárních chorob. Nic moc vyhlídky! Naopak ženy ze zmíněných věkových skupin dosáhly naprosto opačných výsledků. Prokázalo se totiž, že ty, které vykazují aktivní sexuální život, mají ukázkové hodnoty krevního tlaku i cholesterolu, což jejich srdce ovlivňuje samozřejmě jenom pozitivně. Jak je to možné, že jedna a ta samá činnost dámy posiluje, zatímco pány doslova zabíjí? Vysvětlení tohoto jevu zní poměrně logicky.

Problém, který je opředen studem

Výzkumníci, kteří mají zmíněnou studii „na triku“, jsou toho názoru, že mnoho starších mužů trpí erektilní dysfunkcí, což je velice stresující záležitost. Právě kvůli pocuchaným nervům a neschopnosti dosáhnout orgasmu se mnozí ocitají pod velkým tlakem. To se co nevidět projeví zejména na zdraví dotyčných, přičemž jako první to prý „odskáče“ jejich srdce. No vida, pravda je tedy taková, že s příchodem padesátky by se příslušníci mužského pohlaví do větších erotických akcí neměli vůbec pouštět. Tedy alespoň podle vědců!

Vteřiny slasti navíc. Vibrátor pomáhá k delšímu orgasmu

Rajčatová polévka

Rajčatová polévka

18 hlasů
30min 448 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kapustová polévka se slaninou

8 hlasů
45min 343kJ 85 Kč

Jednoduchá a vydatná polévka.

Platýs na másle

4 hlasy
30min 1039kJ 240 Kč

Pokrm připravíte během 30 minut.

Poradny

Můžu mít kvůli OČR krácenou dovolenou?

Pěkný den i Vám, Jano,ošetřování člena rodiny je podle § 191 zákoníku práce důležitou osobní přek... Více

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Právě začínající předvánoční týden konečně trochu uberete z tempa (a týká se to především vašeho pracovního nasazení), s nímž jste se vrhli do několika posledních dnů. A věřte, že bylo na čase – sami jste již nějakou dobu tu&scar...

Více