Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kyselina proti vráskám může léčit i předčasnou ejakulaci

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

02.03.2019 | Sex a vztahy

Urologové z Káhiry objevili jednoduchou a poměrně levnou i bezpečnou metodu léčby předčasné ejakulace. Tedy pro přecitlivělé pány může být trochu děsivá aplikace účinné látky, vyžaduje injekci přímo do penisu. Jehlou vpravená kyselina hyaluronová, která se běžně používá jako výplně v estetické chirurgii, dokáže prodloužit soulož více než třikrát.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. A jako výplň se používá k vyhlazování vrásek či zvětšení rtů. Tělo ji postupně vstřebá a odbourá, takže v případě výplní je potřeba aplikaci stále opakovat.

Injekce této kyseliny do penisu však podle urologů vede k prodloužení soulože třiapůlkrát. V řeči čísel to znamená, že když průměrná délka soulože muže trpícího vážnou formou předčasné ejakulace trvá třicet vteřin, po aplikaci jsou to už téměř dvě minuty. To sice není stále žádná hitparáda, ale z hlediska jedince trpícího předčasnou ejakulací je to velký pokrok.

Předčasná ejakulace působí silnou frustraci oběma partnerům a jakékoli zlepšení může naopak výrazně posílit psychiku a další zlepšení poruchy.

„Injekce kyseliny do penisu je bezpečná a zlepšuje uspokojení ze sexu,“ tvrdí doktor Mohamed Ragab z Univerzity v Káhiře, který aplikaci otestoval na svých pacientech.

Zkuste i pohyb

Na předčacnou ejakulaci má vliv řada faktorů, nicméně řada odborníků upozorňuje, že jedním z nich je náš líný a sedavý způsob života. Zkrátka se pánové málo hýbou. A to je na škodu. Ostatně není náhodou, že si ženy volí jako milence viditelně zdatné muže ve skvělé kondici. Má to totiž evoluční význam. Muž, který je svalnatý a hodně sportuje, totiž vydržím mnohem delší soulož.

Mezi muži, kteří se sportu a pohybu vyhýbají, a dokonce toho denně ani moc nenachodí, je mnohem více jedinců trpících předčasnou ejakulací. A v průměru tato skupina vydrží souložit jen tři minuty. Pánové, kteří denně běhají nebo jezdí na kole čtyřicet minut, vydrží už 5,5 minuty v průměru. A muži, kteří sportují či alespoň denně nachodí velmi aktivně devadesát minut, vydrží šest minut. Tedy dvakrát více než gaučoví povaleči a pivní mozolové.

„V průměrné populaci trpí předčasnou ejakulací každý čtvrtý muž. Tento problém přitom může vážně narušit kvalitu vztahu. Muži, kteří ale začnou sportovat, se nejen zbaví předčasné ejakulace, ale vydrží mnohem delší soulož,“ tvrdí urologové z Ankary.

Tohle při orálním sexu nedělejte, pokud si o to muži sami...

Telecí závitky z trouby

Telecí závitky z trouby

11 hlasů
1h a 45min 570 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos na pomerančích

14 hlasů
55min 517kJ 300 Kč

Ovoce dodává filetům z lososa lahodně nakyslou chuť - ...

Pečení pstruzi

7 hlasů
1h a 25min 755kJ 300 Kč

Pstruzi s vinnou omáčkou s mandlemi.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více