Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hezcí lidé mají otevřenější postoje k sexu a lásce

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

17. 3. 2019 | Sex a vztahy

S rostoucím výběrem roste chuť. Stará moudrost poukazuje na to, že když má člověk na výběr z většího množství voleb a může si je dopřát, pak jsou u něj utlumeny vděčnost, skromnost a střídmost. A platí to i o sexu. Američtí vědci prokázali, že autory přísné morálky jsou lidé fyzicky značně neatraktivní. Protože lidé nadprůměrně atraktivní, patří k těm sexuálně nejliberálnějším. Není divu. Můžou si vybírat a nemusejí nikomu závidět.

Na vývoj postojů k sexu a jakési osobní morálky má vliv samozřejmě výchova, společnost, náboženství, vrstevníci a populární média. Přesto navzdory tomu, když se do analýzy zahrnou i tyto proměnné, atraktivní lidé jsou vůči sexu liberálnější než ti neatraktivní.

Krásou pro snazší život

Výzkumy dokazují, že atraktivní lidé mají snazší život v mnoha ohledech. Mívají vyšší plat, rychleji postupují, lidé jsou k nim vstřícnější, mívají mnohde přednost a také samozřejmě větší nabídku sexuálních partnerů, protože jsou žádanější.

Atraktivní lidé mají také více sexuálních partnerů za život a častěji souloží i ve věrných vztazích.

Přitažliví liberálové

„Když máte spoustu sexuálních zážitků za sebou, může to dost vybarvit vaše postoje k možnosti mít široké spektrum sexuálních možností, a můžete být dokonce tolerantnější i k těm, kteří nemají stejnou orientaci a osobní zkušenosti jako vy,“ tvrdí doktor Robert Urbatsch z Iowa State University.

Atraktivní lidé jsou liberálnější v názorech na počet sexuálních partnerů za život, v názorech na homosexuály a jejich práva i v názorech na různé sexuální praktiky a chování.

Mezi seniory prudce roste počet pohlavně nakažených

Grilovaný kapr

Grilovaný kapr

7 hlasů
40min 679 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bůčková roláda

10 hlasů
1h a 30min 1636kJ 260 Kč

Roláda z bůčku plněná mletým masem.

Treska s paprikou a fíky

12 hlasů
55min 349kJ 145 Kč

Pikantní, netradiční a velmi chutné.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více