Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hezcí lidé mají otevřenější postoje k sexu a lásce

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

17.03.2019 | Sex a vztahy

S rostoucím výběrem roste chuť. Stará moudrost poukazuje na to, že když má člověk na výběr z většího množství voleb a může si je dopřát, pak jsou u něj utlumeny vděčnost, skromnost a střídmost. A platí to i o sexu. Američtí vědci prokázali, že autory přísné morálky jsou lidé fyzicky značně neatraktivní. Protože lidé nadprůměrně atraktivní, patří k těm sexuálně nejliberálnějším. Není divu. Můžou si vybírat a nemusejí nikomu závidět.

Na vývoj postojů k sexu a jakési osobní morálky má vliv samozřejmě výchova, společnost, náboženství, vrstevníci a populární média. Přesto navzdory tomu, když se do analýzy zahrnou i tyto proměnné, atraktivní lidé jsou vůči sexu liberálnější než ti neatraktivní.

Krásou pro snazší život

Výzkumy dokazují, že atraktivní lidé mají snazší život v mnoha ohledech. Mívají vyšší plat, rychleji postupují, lidé jsou k nim vstřícnější, mívají mnohde přednost a také samozřejmě větší nabídku sexuálních partnerů, protože jsou žádanější.

Atraktivní lidé mají také více sexuálních partnerů za život a častěji souloží i ve věrných vztazích.

Přitažliví liberálové

„Když máte spoustu sexuálních zážitků za sebou, může to dost vybarvit vaše postoje k možnosti mít široké spektrum sexuálních možností, a můžete být dokonce tolerantnější i k těm, kteří nemají stejnou orientaci a osobní zkušenosti jako vy,“ tvrdí doktor Robert Urbatsch z Iowa State University.

Atraktivní lidé jsou liberálnější v názorech na počet sexuálních partnerů za život, v názorech na homosexuály a jejich práva i v názorech na různé sexuální praktiky a chování.

Lidé jsou schopni říct atraktivnímu protějšku téměř cokol...

Kapr s celerem

Kapr s celerem

8 hlasů
1h a 5min 452 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Telecí závitky

10 hlasů
1h a 10min 528kJ 160 Kč

Závitky plněné bazalkou.

Vepřové maso na majoránce

6 hlasů
1h a 20min 528kJ 140 Kč

Vepřové maso vonící majoránkou.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více