Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dejte mu hadr! Domácí práce zvyšují u mužů chuť na milování

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

15. 5. 2019 | Sex a vztahy

Má vaše drahá polovička o víkendu volno? Výborně, to se hodí. Bez možnosti námitek a zbytečných diskusí mu vrazte do ruky hadr, aby vaše rodinné hnízdo trochu zvelebil. Získáte tím víc, než si vůbec myslíte!

Mytí oken, luxování, žehlení nebo utírání prachu. Máte po krk toho, že jste na tyhle „disciplíny“ sama? Přenechte pár úkolů svému partnerovi. Budete mít nejen více volného času, který využijete dle libosti, ale dělba povinností také příznivě ovlivní i váš milostný život. Jistá studie totiž naznačuje, že mop, koště a tekutý písek na muže působí jako silná afrodiziaka! Opravdu?!

Nejdřív práce, zlato. Potom zábava

Poznatky kanadských vědců vlévají do žil naději na zlepšení. A to všem příznivcům rovnoprávnosti! Experti působící na Albertské univerzitě v Edmontonu na základě svého originálního výzkumu došli k názoru, že pánové, kteří doma neváhají přiložit ruku k dílu, mají vyšší libido, s čímž pochopitelně souvisejí i častější frekvence fyzických projevů lásky. Připadá vám takové tvrzení až moc hezké na to, aby bylo pravdivé? Žerty a skepse stranou, dámy. Důkazy, jež tuto přitažlivou ideu potvrzují, skutečně existují.

Vymeť i pavučiny. Já si zatím odpočinu

Tamní specialisté dlouhodobě monitorovali dění v 1340 domácnostech. Nejvíce je zajímalo, jak se „hlavy rodiny“ dokážou poprat s úklidem, přičemž se zaměřili i na náladu, vzájemnou harmonii a četnost pohlavních aktů zúčastněných párů. Jakmile došlo na analýzu nashromážděných dat, o překvapení nouze rozhodně nebyla. Co tedy vědci zjistili, když „hodili vidle“ do ženské emancipace?

Hodinový manžel válí. A nejen při čistění kachliček

„Pokud bychom to brali logicky, očekávali bychom, že dělení domácích prací bude mít u pozorovaných subjektů negativní dopad na fungování vztahu i sexuální aktivity. Hodně lidí totiž stále ctí tradiční hodnoty a jasné rozdělení rolí. Bylo tomu však úplně naopak, protože jsme objevili jasnou souvislost mezi zapojením mužů a obecným zlepšeným milostného života,“ připouští Matthew Johnson, spoluautor studie a zároveň profesor ze zmíněné vzdělávací instituce.

Odborník zároveň dodává, že pokud se příslušník silnějšího pohlaví stará o domácnost, dává tím partnerce najevo snahu zbavit ji starostí, což se neobejde bez pozitivní odezvy, a to nejen v ložnici. No vida, čím tedy dnes zaúkolujete svou drahou polovičku právě vy?

Sexuální orientace se může měnit i v dospělosti

Kmínová polévka s chlebovými krutony

Kmínová polévka s chlebovými krutony

0 hlasů
35min 459 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z lískových oříšků

19 hlasů
25min 568kJ 90 Kč

Tak trochu jiná polévka, ale přesto výborná. Nebojte s...

Drožďová polévka s karotkou

0 hlasů
55min 314kJ 70 Kč

Jednoduchá, rychlá a zdravá polévka se zeleninou a ovesný...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více