Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dejte mu hadr! Domácí práce zvyšují u mužů chuť na milování

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

15.05.2019 | Sex a vztahy

Má vaše drahá polovička o víkendu volno? Výborně, to se hodí. Bez možnosti námitek a zbytečných diskusí mu vrazte do ruky hadr, aby vaše rodinné hnízdo trochu zvelebil. Získáte tím víc, než si vůbec myslíte!

Mytí oken, luxování, žehlení nebo utírání prachu. Máte po krk toho, že jste na tyhle „disciplíny“ sama? Přenechte pár úkolů svému partnerovi. Budete mít nejen více volného času, který využijete dle libosti, ale dělba povinností také příznivě ovlivní i váš milostný život. Jistá studie totiž naznačuje, že mop, koště a tekutý písek na muže působí jako silná afrodiziaka! Opravdu?!

Nejdřív práce, zlato. Potom zábava

Poznatky kanadských vědců vlévají do žil naději na zlepšení. A to všem příznivcům rovnoprávnosti! Experti působící na Albertské univerzitě v Edmontonu na základě svého originálního výzkumu došli k názoru, že pánové, kteří doma neváhají přiložit ruku k dílu, mají vyšší libido, s čímž pochopitelně souvisejí i častější frekvence fyzických projevů lásky. Připadá vám takové tvrzení až moc hezké na to, aby bylo pravdivé? Žerty a skepse stranou, dámy. Důkazy, jež tuto přitažlivou ideu potvrzují, skutečně existují.

Vymeť i pavučiny. Já si zatím odpočinu

Tamní specialisté dlouhodobě monitorovali dění v 1340 domácnostech. Nejvíce je zajímalo, jak se „hlavy rodiny“ dokážou poprat s úklidem, přičemž se zaměřili i na náladu, vzájemnou harmonii a četnost pohlavních aktů zúčastněných párů. Jakmile došlo na analýzu nashromážděných dat, o překvapení nouze rozhodně nebyla. Co tedy vědci zjistili, když „hodili vidle“ do ženské emancipace?

Hodinový manžel válí. A nejen při čistění kachliček

„Pokud bychom to brali logicky, očekávali bychom, že dělení domácích prací bude mít u pozorovaných subjektů negativní dopad na fungování vztahu i sexuální aktivity. Hodně lidí totiž stále ctí tradiční hodnoty a jasné rozdělení rolí. Bylo tomu však úplně naopak, protože jsme objevili jasnou souvislost mezi zapojením mužů a obecným zlepšeným milostného života,“ připouští Matthew Johnson, spoluautor studie a zároveň profesor ze zmíněné vzdělávací instituce.

Odborník zároveň dodává, že pokud se příslušník silnějšího pohlaví stará o domácnost, dává tím partnerce najevo snahu zbavit ji starostí, což se neobejde bez pozitivní odezvy, a to nejen v ložnici. No vida, čím tedy dnes zaúkolujete svou drahou polovičku právě vy?

Antikoncepce pro muže: Vasektomie jako bezpečná a levná o...

Rybí filé v alobalu

Rybí filé v alobalu

11 hlasů
45min 614 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové plátky s oregánem

11 hlasů
55min 1090kJ 140 Kč

Smažené masové „špízy“ se sýrem a cuketou.

Smažený sumec

11 hlasů
50min 414kJ 180 Kč

Obalovaná ryba pečená v troubě.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více