Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dejte mu hadr! Domácí práce zvyšují u mužů chuť na milování

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

15.05.2019 | Sex a vztahy

Má vaše drahá polovička o víkendu volno? Výborně, to se hodí. Bez možnosti námitek a zbytečných diskusí mu vrazte do ruky hadr, aby vaše rodinné hnízdo trochu zvelebil. Získáte tím víc, než si vůbec myslíte!

Mytí oken, luxování, žehlení nebo utírání prachu. Máte po krk toho, že jste na tyhle „disciplíny“ sama? Přenechte pár úkolů svému partnerovi. Budete mít nejen více volného času, který využijete dle libosti, ale dělba povinností také příznivě ovlivní i váš milostný život. Jistá studie totiž naznačuje, že mop, koště a tekutý písek na muže působí jako silná afrodiziaka! Opravdu?!

Nejdřív práce, zlato. Potom zábava

Poznatky kanadských vědců vlévají do žil naději na zlepšení. A to všem příznivcům rovnoprávnosti! Experti působící na Albertské univerzitě v Edmontonu na základě svého originálního výzkumu došli k názoru, že pánové, kteří doma neváhají přiložit ruku k dílu, mají vyšší libido, s čímž pochopitelně souvisejí i častější frekvence fyzických projevů lásky. Připadá vám takové tvrzení až moc hezké na to, aby bylo pravdivé? Žerty a skepse stranou, dámy. Důkazy, jež tuto přitažlivou ideu potvrzují, skutečně existují.

Vymeť i pavučiny. Já si zatím odpočinu

Tamní specialisté dlouhodobě monitorovali dění v 1340 domácnostech. Nejvíce je zajímalo, jak se „hlavy rodiny“ dokážou poprat s úklidem, přičemž se zaměřili i na náladu, vzájemnou harmonii a četnost pohlavních aktů zúčastněných párů. Jakmile došlo na analýzu nashromážděných dat, o překvapení nouze rozhodně nebyla. Co tedy vědci zjistili, když „hodili vidle“ do ženské emancipace?

Hodinový manžel válí. A nejen při čistění kachliček

„Pokud bychom to brali logicky, očekávali bychom, že dělení domácích prací bude mít u pozorovaných subjektů negativní dopad na fungování vztahu i sexuální aktivity. Hodně lidí totiž stále ctí tradiční hodnoty a jasné rozdělení rolí. Bylo tomu však úplně naopak, protože jsme objevili jasnou souvislost mezi zapojením mužů a obecným zlepšeným milostného života,“ připouští Matthew Johnson, spoluautor studie a zároveň profesor ze zmíněné vzdělávací instituce.

Odborník zároveň dodává, že pokud se příslušník silnějšího pohlaví stará o domácnost, dává tím partnerce najevo snahu zbavit ji starostí, což se neobejde bez pozitivní odezvy, a to nejen v ložnici. No vida, čím tedy dnes zaúkolujete svou drahou polovičku právě vy?

Zahoďte pyžamo a spěte nazí

Broskvová rýže

Broskvová rýže

21 hlasů
40min 709 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuskus s rajčaty a paprikou

10 hlasů
45min 500kJ 75 Kč

Lehký letní zeleninový oběd.

Špagety s mletým vepřovým masem a ostrým kečupem

16 hlasů
40min 1297kJ 95 Kč

když potřebujete připravit rychlý oběd

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více