Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Po hádce rovnou na usmiřovací sex

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14. 5. 2020 | Sex a vztahy

V jednu chvíli byste partnera nejraději uškrtili a v druhé máte chuť se na něj vrhnout a vášnivě se s ním pomilovat? Věřte, že nejste jediní. Podle průzkumů podobné výkyvy zažívá při hádce se svým protějškem každý třetí člověk. Ačkoli to může působit jako bláznovství, jde v podstatě o obyčejnou reakci organismu.

Když se tělo a mozek nedohodnou

Při hádce se vyplavuje adrenalin. Prostupuje nás stejně, jako když jsme na kolotoči, padáme, lekneme se nebo se s někým milujeme. Spolu s ním, ať chceme nebo ne, nastává i bouřlivá hormonální reakce, která s sebou přináší pocity vzrušení. Rozdíl mezi hádkou a sexuální touhou není prakticky téměř žádný, alespoň po fyzické stránce. Jediné co tyto dvě emoce rozděluje, je pocit naštvání. Někdy je právě fyzický pocit silnější než váš vztek a snadno se pak stane, že skončíte v peřinách.

Strach z nejistoty

Další emocí, kterou při hádce prožíváme, je pocit strachu a nejistoty. Někde v hloubi duše zažíváme obavy, že se nám partner vzdaluje a v tu chvíli, více než jindy, toužíme po jeho náruči. Chceme se ujistit, že si nás partner váží, miluje nás a touží po nás. Usmiřovací obětí bývá často vřelejší, než když se objímáme v dobrém emočním rozpoložení. Právě takové vřelé obětí nebo i jen letmý dotyk v nás dokáže vyvolat nesmírné sexuální touhy.

Sex na usmířenou?

Ukončit hádky a neshody milováním je samozřejmě fajn, nikdy by ale nemělo zastupovat omluvu a vyříkání si daného problému. Ať už řešíte cokoli, měli byste situaci uzavřít a v klidu se dohodnout. Jestliže se ale s partnerem hádáte, metáte kolem sebe vulgarismy a výčitkami a místo vyřešení problému zatáhnete partnera do ložnice ve snaze vyhnout se komunikaci, není to zrovna dobře. Na druhou stranu, pokud s tím ani jeden z vás nemá problém a necítí se být dotčen i po milování, může to váš milostný život pěkně okořenit. 

Tak či onak byste své neshody měli rozebrat, ať už předtím nebo potom. Nekažte si tím ale příjemné chvilky v ložnici. Hádky do postele nepatří.

Udržet vztah na dálku není v dnešní moderní době problém

Polévka z mražené zeleniny

Polévka z mražené zeleniny

24 hlasů
30min 119 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s pomerančovou šťávou

15 hlasů
1h a 20min 564kJ 91 Kč

Kuřecí maso v kombinaci s chutí pomeranče a mandarinky...

Rýžový nákyp

12 hlasů
40min 592kJ 75 Kč

Nákyp se sušeným ovocem.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více