Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Milování s novým partnerem může změnit vůni vašeho klína

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

01.07.2019 | Sex a vztahy

Doteď jste si mysleli, že znáte všechny své tělesné vůně, nicméně právě teď se něco změnilo? Proč pižmo klína není jako dřív? Jestli hledáte odpovědi, měli byste vědět, že za vším stojí sex s novým partnerem!

Ta nejdůležitější a nejklíčovější rada na začátek zní velmi prostě. Nepropadejte panice. Neznámý zápach pocházející z pochvy sice může být důvodem k nervozitě, nicméně stojí za ním řada příčin, z nichž některé z nich nepředstavují problém. Jedno je však jisté.

Vagina má přirozenou vůni, na kterou je její majitelka zvyklá. „Tento odér je založen na specifickém pH vaginálního výtoku,“ říká gynekoložka Nicole Bullock z amerického Texasu s tím, že pokud něco nebo někdo změní pH pochvy, dojde k úpravě vaginálního výtoku. Neznepokojujte se, protože změna je často naprosto neškodná. Pravda je taková, že vaginální pH může ovlivnit řada faktorů.

Narušení křehké rovnováhy

Záleží na fázi menstruačního cyklu, užívání hormonální antikoncepce, menopauze i konzumaci určitých potravin. „Vaginální vůni mění například česnek nebo chřest,“ popisuje Nicole Bullock, která zároveň dodává, že k méně známým příčinám zápachu patří i žalostně bídné množství vypité vody. Co se však týče konkrétně sexu, tak první setkání s někým novým je tak trochu sázkou do loterie.

Dar, o který nikdo nestojí

„Vaginální tekutina má tendenci být na kyselé straně stupnice pH, zatímco sperma stojí na té alkalické. Když pochva přijme sperma, dojde ke střetu těchto dvou světů, což dočasně změní to, jak tam dole voníte,“ dál objasňuje uvedená gynekoložka. Mimochodem, vaginální prostředí mohou narušit i zasunuté prsty nebo erotická hračka. Vše by se však do několika dní mělo srovnat. Tedy aspoň ve většině případů. Někdy změna vaginálního pachu po sexu s novým milencem představuje větší problém. Řeč je pochopitelně o pohlavně přenosných chorobách.

Pochopitelně, že ne všechny doprovází výrazný zápach, ale například taková bičenka poševní patří mezi parazity, jež se zasluhují o podivný vaginální odér. Léčba je však jednoduchá. Pokud jste si všimli, že je vaše vagina jiná než dřív, svědí a výtok má nezvyklou barvu i vůni, neprodleně navštivte svého lékaře, který vše připraví pro laboratorní test.

Pamela Anderson své partnery občas potěší kostýmem z Pobř...

Svíčková na červeném víně

Svíčková na červeném víně

15 hlasů
55min 556 kJ 230 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené kedlubny

7 hlasů
1h a 5min 503kJ 95 Kč

Kedlubny s vodnicí zapečené s anglickou slaninou.

Kuřecí dušená játra

8 hlasů
35min 592kJ 105 Kč

Játra dušená s česnekem a červeným vínem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více