Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Lidé, kteří používají emotikony, mají více sexu, protože umějí lépe vyjadřovat emoce

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

03.09.2019 | Sex a vztahy

Lidé, kteří používají emotikony, mají více sexu. A to jednoduše proto, že umějí lépe vyjadřovat emoce včetně touhy. Užívání emotikonů je také znamením, že dotyčný je dobrý milenec. Umí totiž vyjádřit své potřeby i potěšení. S takovou známostí také častěji dojde na sex už na prvním rande.

Tvrdí to sexuologové z Kinseyho institutu v USA, kteří analyzovali chování a sexuální život pěti tisíc osob. Když srovnali to, jestli a jak používají emotikony a jejich sexuální chování, objevili pozitivní vztah. Osoby používající při chatování hodně emotikonů mají sex častěji, protože umějí lépe vyjádřit svou touhu. Častěji mají také sex už na prvním rande.

„Použití emotikonů souvisí s častějším randěním a frekventovanějším sexuálním životem,“ tvrdí autoři z Kinseyho institutu.

Lidé používající emotikony dokážou lépe vyjadřovat své emoce.

„To samozřejmě podporuje úspěšné intimní spojení a větší počet milostných a sexuálních příležitostí,“ dodávají autoři.

Sex na prvním rande: Ano, nebo ne?

Biologická antropoložka Helen Fisher z Rutgersovy univerzity, která se podobnou tematikou zabývá ve své knize Anatomie lásky, popisuje, že mít sex hned teď, respektive co nejdřív, ať nikdo neztrácí čas, patří k tradičním aspektům současných „zrychlených“ námluv.

Podle ní mnoho lidí spěchá, protože chce mít jasno. „Hodíme se k sobě? Bude to klapat v posteli? Není tenhle vysoce postavený manažer v normálním životě nemehlo?“ Tyhle a další otázky jsou určitě opodstatněné, ale když se to tak vezme, tak nevhodné chování, názory nebo činy mohou vztah ukončit stejně rychle jako sex na první schůzce – akorát člověk neinvestuje víc „ze sebe“. A věřte nebo ne, ženy to při randění vždycky odnášejí tak nějak hůř.

Dokonce celá řada studií vypovídá o tom, že sex na prvním rande zvýší šanci na dlouhodobý vztah. Zkrátka proč to nezkusit, rozhodně se nenechte do ničeho nutit, ale pokud jsou sympatie vzájemné a cítíte, že oba směřujete stejným směrem, tak proč ne. Rozhodně vás za to nikdo nemůže odsuzvat!

Jóga vylepší vaše postelové umění

Králík se sušenými švestkami

Králík se sušenými švestkami

11 hlasů
1h a 35min 1252 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Medová kuřecí křidélka a stehýnka

23 hlasů
30min 599kJ 113 Kč

Medové kuřecí kousky lze připravit buď na venkovním gr...

Filety z okouna

9 hlasů
40min 742kJ 180 Kč

Zdravé rybí filety se sýrem.

Poradny

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více