Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Lidé, kteří používají emotikony, mají více sexu, protože umějí lépe vyjadřovat emoce

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

3. 9. 2019 | Sex a vztahy

Lidé, kteří používají emotikony, mají více sexu. A to jednoduše proto, že umějí lépe vyjadřovat emoce včetně touhy. Užívání emotikonů je také znamením, že dotyčný je dobrý milenec. Umí totiž vyjádřit své potřeby i potěšení. S takovou známostí také častěji dojde na sex už na prvním rande.

Tvrdí to sexuologové z Kinseyho institutu v USA, kteří analyzovali chování a sexuální život pěti tisíc osob. Když srovnali to, jestli a jak používají emotikony a jejich sexuální chování, objevili pozitivní vztah. Osoby používající při chatování hodně emotikonů mají sex častěji, protože umějí lépe vyjádřit svou touhu. Častěji mají také sex už na prvním rande.

„Použití emotikonů souvisí s častějším randěním a frekventovanějším sexuálním životem,“ tvrdí autoři z Kinseyho institutu.

Lidé používající emotikony dokážou lépe vyjadřovat své emoce.

„To samozřejmě podporuje úspěšné intimní spojení a větší počet milostných a sexuálních příležitostí,“ dodávají autoři.

Sex na prvním rande: Ano, nebo ne?

Biologická antropoložka Helen Fisher z Rutgersovy univerzity, která se podobnou tematikou zabývá ve své knize Anatomie lásky, popisuje, že mít sex hned teď, respektive co nejdřív, ať nikdo neztrácí čas, patří k tradičním aspektům současných „zrychlených“ námluv.

Podle ní mnoho lidí spěchá, protože chce mít jasno. „Hodíme se k sobě? Bude to klapat v posteli? Není tenhle vysoce postavený manažer v normálním životě nemehlo?“ Tyhle a další otázky jsou určitě opodstatněné, ale když se to tak vezme, tak nevhodné chování, názory nebo činy mohou vztah ukončit stejně rychle jako sex na první schůzce – akorát člověk neinvestuje víc „ze sebe“. A věřte nebo ne, ženy to při randění vždycky odnášejí tak nějak hůř.

Dokonce celá řada studií vypovídá o tom, že sex na prvním rande zvýší šanci na dlouhodobý vztah. Zkrátka proč to nezkusit, rozhodně se nenechte do ničeho nutit, ale pokud jsou sympatie vzájemné a cítíte, že oba směřujete stejným směrem, tak proč ne. Rozhodně vás za to nikdo nemůže odsuzvat!

Každý pátý vousáč je tak posedlý porostem na bradě, že by...

Kuřecí kari z trouby

Kuřecí kari z trouby

5 hlasů
1h a 15min 369 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska v kari těstíčku

17 hlasů
35min 715kJ 85 Kč

Treska je velice chutná mořská ryba. Připravte si ji v...

Steaky z mečouna

8 hlasů
35min 710kJ 280 Kč

Rybí steaky s koriandrem a limetkovou šťávou.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více