Komentáře k článku

Siraellen 12.11.2019

možná ano

ovace 08.11.2019

určitě ne

Anonym 05.11.2019

Když jsem byl hodně mladý, kamarád mi říkával: Ty jsi moc seriózní typ, takhle u holek nebudeš mít úspěch.

aster Anonym 05.11.2019

A už jste se vypracoval na toho grázla? XD

Anonym aster 05.11.2019

Není nutné vypracovat se rovnou na grázla. Ale musel jsem na sobě hodně pracovat, abych přitvrdil.

aster Anonym 05.11.2019

Možná jste jen nenarazil na tu pravou - pak byste přitvrzovat nemusel a vážila by si vás i tak :-)

Anonym aster 06.11.2019

OK

Jana 04.11.2019

;-)Gayem se nikdo nestává,ten se už tak narodí.;-)

Jana 03.11.2019

Psychopat je hlavně narcista s pocitem vlastní nadřazenosti,manipulátor a velký lhář.Takového jsem poznala a nejlepší co jsem mohla udělat,byl útěk.Naštěstí nebyl můj manžel,neměli jsme společný majetek,ani spolu nebydleli.Scény,které ten člověk po rozchodu dělal,byly neuvěřitelné.

aster Jana 04.11.2019

Já jsem byla pro takové muže jako magnet - bohužel pro ně mi ničím neimponovali - jediné jejich "devizy" byly hezký vzhled a jisté charisma. Ovšem když otevřeli hubu, byla to katastrofa. Navíc mají tyto typy sklon k hysterii a když není okamžitě po jejich, jsou schopni se i rozbrečet vzteky a zoufalstvím. Kdysi dávno jsem omylem chodila s jedním z nich - byl to velmi divoký vztah, protože on se snažil mi vnutit svou vůli za každou cenu a řvali jsme po sobě denně - nakonec jsme se poprali, protože mě napadl - nicméně to byla pro mně cenná zkušenost, díky které jsem pak takové zoufalce dokázala spolehlivě identifikovat už na první pohled - jejich "dvoření" mělo vždycky stejný scénář. A faktem je, že ostatní holky se svíjely v obdivu a nechápaly, proč ty báječné "krasavce" odmítám *16*

Jana aster 04.11.2019

Tak já měla zkušenost takovou že vše sváděl na lidi kolem něho,jen on byl neomylný.Např.si koupil do bytu sedací soupravu,jeho stará matka mu řekla že je to pro něho škoda,takový nábytek ,kdo mu to vybíral?A on klidně ukázal prstem na mne a řekl "ONA"!! byla jsem v obchodě sice s ním,ale nijak jsem do výběru nezasahovala,zajímala jsem se o koupi něčeho pro sebe. Nebo jsme měli jít na ples kde se předpokládalo dost jeho kolegů a známých,a milý pán mi zakázal tančit s někým z nich,pokud budu tančit s někým jiným než je on,okamžitě jedem domů.

aster Jana 04.11.2019

Ano, to taky dělal - já měla tu výhodu, že jsme bydleli každý zvlášť ( na kolejích) i tak to bylo nesnesitelné, a ty majetnické sklony - fuj. Chodili jsme spolu asi měsíc - pak chtěl do postele, a to jsem tvrdě couvla - tenkrát jsme se poprali - nějak mu nedošlo, že se pere s gymnastkou - dostal, co mu patřilo. I tak ten měsíc byla dlouhá doba. Nikdy jsem nepochopila, proč jsem přitahovala právě tento typ "mužů" - vlastně je přitahuju dodnes - manžel tvrdí, že je to tím, že jsem pro ně exot, kterého by chtěli mít (a zkrotit) za každou cenu - nevím, nejsem chlap, těžko to posoudím, přijde mi to absurdní, ale jiné vysvětlení nemám :-)

aster 03.11.2019

No nevím. Muž s neprůstřelným sebevědomím by mi nejspíš strašně lezl na nervy - navíc bych se ho snažila rozhodit, co by to šlo. Neprůstřelné sebevědomí totiž nemá nikdo.

helus 03.11.2019

Pod pojmem psychopad, si představuji někoho jiného.

Filosof 02.11.2019

Vidím to ve svém okolí taky: takoví ti taťuldové (všechno pro rodinu a hlavně, aby měli všichni klid) jsou většinou už po rozvodu a většinou taky slušně oškubaní. Inu, za dobrotu na žebrotu.

Jura 02.11.2019

Na přehnané sebevědomí nejni nutné být psychopat, možná je to pro ten účel jen výhoda. Že holky milujou grázly je fakt, chlap musí být trochu grázl, jak jinak bych taky přišel se svojim xichtem k manželce. Dle mého to vztah i udržuje, moje kamarádky se snažily až do extrému zachránit vztahy s evidentními grázly a ty samé se bez mrknutí oka rozešly s pohodovým nekonfliktním klukem. Zato kamarádi co jsou přepnuti na funkci taťka snaživě pečující o rodinu jsou teď všichni před nebo po rozvodu a manželky jim utíkají s totálníma exotama. Takže já zůstanu trochu grázl, navrch je to docela fajn:-)

aster Jura 04.11.2019

Holky, které opakovaně naletí takovým týpkům, kteří jsou tu popisováni, buďto nemají zdravý rozum, nebo mají nějaký pořádný komplex. Co s chlapem, který je sebestředný namyšlený pitomec - a že vypadá hezky a sexy? A co z toho? Je to rozkošná vada, která za pár let pomine, a co si pak počít s člověkem, který je navíc ještě blbý jako poleno...*6*

nea 02.11.2019

Lidé jsou různí a z milujícího partnera se může vyklubat násilník a ........

kamila76 02.11.2019

Mrzí mě to!!!

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat