Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Podložená pánev při sexu zaručuje orgasmus

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

14.02.2020 | Sex a vztahy

Misionářskou polohu zná každý, ale už jste zkoušeli sloní? Ne? Super! Prozradíme vám totiž i méně známé sexuální polohy, u kterých budete mít orgasmus zaručený…

Jaká je u žen nejoblíbenější sexuální poloha? Podle průzkumu provedeném na základě dotazníku vyplněného 15 000 ženami uvádíme první tři:

1. místo: 27 % žen uvedlo, že jejich nejoblíbenější pozice je „na koníčka“.
2. místo: 24 % dosahuje orgasmu nejrychleji „na pejsky“.
3. místo: 17 % získala stará dobrá misionářská poloha

A jaká je vaše poloha?

Jak už jste asi pochopili, jde nám momentálně především o ženy. Jaká je tedy sexuální poloha, při níž ženy nejrychleji dosahují nejlepšího orgasmu? U mužů je to totiž už z biologického hlediska mnohem jednodušší a rychlejší. My ženy ale potřebujeme mnohem komplexnější přístup.

Podle studie zažije jenom kolem 25% všech žen alespoň jedenkrát vaginální orgasmus. Zbývajících 75 % dosahuje uspokojení především klitorální stimulací. To znamená, že dosáhnout orgasmu při penetraci penisem je spíše vzácnější a závisí na mnoha faktorech. 

Orgasmus vám zaručí(me)

Orgasmus díky polštáři? No jasně! Tenhle trik je opravdu velmi jednoduchý a nevyžaduje ani žádný podrobný návod. Všechno, co potřebujete, je polštář. Ten se totiž postará o nový zážitek, pokud si jím u misionářské polohy podložíte pánev. Tím se změní úhel proniknutí během penetrace a penis se tak dostane hlouběji. Při pozici „na pejsky“ polštář využijete zase jako měkkou podložku. Tak bude i tato pozice mnohem příjemnější a méně namáhavá – i při zachování intenzity prožitku.

Nejjednodušší pozice

Ne náhodou vybraly ženy mezi nejoblíbenější pozice také tu misionářskou. Obyčejný sex totiž nemusí znamenat méně potěšení. Právě naopak! Jednoduché polohy jako je ta misionářská umožňují partnerům být si nejblíže. Tento emocionální faktor, jako důvěra a náklonnost, patří u hodně žen k nejdůležitějším, aby se při sexuálních hrách mohly uvolnit a dosáhnout orgasmu.

Poloha zvaná CAT

Už jste slyšeli o pozici CAT? Nemá to nic společného s kočkou, ani to není obměna k pozici „na pejsky“. Je to prostě a jednoduše poloha, která vede k neuvěřitelnému společnému orgasmu. CAT je složeno ze začínajících písmen anglického Coital Alignment Position, a to neznamená nic jiného než „poloha sexuální souhry“. Zní to slibně, viďte? Tato poloha doslova garantuje orgasmus pro oba partnery současně – tedy superorgasmus, který se bude líbit oběma!

A nemusíte pro to udělat mnoho. Tato poloha je podobná té misionářské. Žena leží dole, muž na ní. Při vniknutí přitlačí žena nohy zpátky k sobě a muž zvedne svoji horní polovinu co možná nejvýše, tak aby se jejich pánevní kosti dotýkaly. A následně oba houpou boky ve stejném rytmu.

A jak je možné, že tato poloha garantuje orgasmus? Je při ní mužskou stydkou kostí stimulován ženský klitoris a také muž cítí silnější prožitek. Nejdříve je nutné si sjednotit stejný rytmus, ale až to zvládnete, nebude stát vašemu společnému orgasmu nic v cestě.   

Promiskuitní sex podporuje šíření viru HPV

Houbový krém s tymiánem

Houbový krém s tymiánem

17 hlasů
50min 472 kJ 96 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí plátky s cuketou

6 hlasů
55min 577kJ 110 Kč

Plátky kuřecího masa s cuketou a marmeládou.

Podzimní ovocný salát

18 hlasů
20min 719kJ 55 Kč

Salát z nektarinek a švestek.

Poradny

Byla jsem několikrát v DPN a OČR, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více