Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Když se do postele vkrade stereotyp

5. 5. 2020 | Sex a vztahy

Už to není v posteli takové jako dřív nebo jaké byste to chtěli mít? Nejste v tom sami! Následující problémy jsou jedny z nejčastějších. A my máme řešení pro každý z nich.

Když jste s někým delší dobu, může se do vaší postele pomalu vplížit rutina a všednost. Divoké týdny, kdy jste se jeden druhého nemohli nabažit, jsou pryč. Sexu je stále méně a méně, a už není ani tak vzrušující a napínavý. Ale to je normální, v této situaci se ocitá nespočet párů. Dobrá zpráva je, že na každý problém existuje řešení.

Když nemáte na sex čas

Mohou nastat situace, kdy jednoduše na sex opravdu nemáte čas – právě se stěhujete, máte novou práci nebo renovujete. Ale nikdy nenechte větu „nemám čas“ platit obecně. Protože když máte večer čas na televizi nebo na internet, pak máte určitě čas i na sex.

Dohodněte si s partnerem, jak často se chcete milovat. A je jedno, jestli si dohodnete dvakrát denně nebo jednou za dva týdny – dodržte to! A domluvte také, jaké důsledky bude mít, když plán někdo nedodrží.

Vy byste rádi vyzkoušeli nějaké pomůcky, váš partner ale ne

To, že jeden z partnerů chce vyzkoušet sexuální pomůcky, nevypovídá nic o tom, jak je spokojený s dosavadním stavem. Ale ve skutečnosti je to právě nejčastější problém. Partner návrhem velmi rychle získává pocit, že jeho schopnosti nejsou dostačující.

Řekněte partnerovi na rovinu, že touha vyzkoušet nějakou sexy hračku nemá nic společného s jeho výkonem. Kromě toho mu sdělte, co si představujete a přejte. Na oplátku můžete nabídnout splnit nějaké přání jemu.

Sex už pro vás není emočním prožitkem

Často se stává, že u dlouhodobých párů je sex už jen rutina. A tak občas při sexu utečou myšlenky jinam a společná chvíle už nemá potřebnou emoční hodnotu.

Dívejte se svému partnerovi do očí. Když se budete dívat na obličej milované osoby, zůstanete u ní i v myšlenkách. Tak bude váš sex zase intenzivnější a mezi vámi opět vznikne to pravé spojení.

Váš partner nemá rád orální sex

V mnoha vztazích je to tak, že ačkoli partnerka provozuje ráda a často u svého partnera orální styk, on naproti tomu se nedokáže přimět k tomu, uspokojit ji ústy.

Důležité je najít důvod této nechuti. Na zápach pomůže společná koupel, na chuť zase šlehačka nebo čokoláda.

Vaše chuť na sex je různá

Jak často má někdo chuť se milovat, je otázka ryze individuální. Je proto velmi těžké najít nějakého společného jmenovatele. Ale i na tento problém je řešení. Pokud od jednoho z partnerů iniciativa nikdy nevyplyne, protože se touha neozývá tak často, pak by měla zůstat zachována určitá otevřenost. Protože kdo se otevře svádění svého partnera, časem chuť na sex sám objeví, takže nakonec rozdílnost libida partnerů už nepředstavuje tak velký problém.

S miminkem je všechno jinak

Dítě změní v životě úplně všechno. Především v době hned po narození je najednou všechno ostatní důležitější než sex. A to je také v pořádku. Nepouštějte ho však z očí na dlouho. Jak to ale udělat, když ten drobeček vyžaduje veškerou vaši pozornost a energii?

Řešení je banální, ale účinné – zařiďte si pravidelné hlídání. V době, kterou tak budete moci s partnerem strávit, se budete cítit znovu více jako manželé. Nakonec, určitě po sobě chcete toužit ještě i za pět nebo deset let.

Udržet vztah na dálku není v dnešní moderní době problém

Králík se sušenými bylinkami

Králík se sušenými bylinkami

5 hlasů
1h a 30min 452 kJ 195 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Silná francouzská cibulová polévka

32 hlasů
55min 436kJ 65 Kč

Polévka je grunt. O syté francouzské cibulačce to plat...

Králík na žampiónech

9 hlasů
1h a 30min 476kJ 260 Kč

Dietní kralíčí maso připravené na žampiónech.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více