Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Postelové hrátky dle vašich vnitřních tužeb

23. 6. 2020 | Sex a vztahy

Dřete od soumraku do úsvitu, každý den se neobejdete bez alkoholu, nespokojenost zaháníte jídlem a podrážděnost je vaše druhé jméno. Je možné, že trpíte sexuální frustrací! Chraňte své duševní zdraví a konečně si v posteli řekněte o to, co vás uspokojí!

Dotyk, fyzický kontakt a sex. Tohle všechno je pro celkovou kondici člověka nesmírně důležité. Výsledky průzkumů však poukazují na to, že až polovina žen a mužů touží po častějším milování a třetina by si přála, aby se partner v ložnici choval jinak. Kam tohle může vést? Kde je otázka, tam je i odpověď.

Myšlenky nečtu, jsem rád za nákupní seznam

Když britský výrobce kondomů Durex uspořádal anketu s 29 tisíci dospělými, vzešlo z ní, že kvůli nedorozuměním a nespokojenosti v sexu se jeden z pěti párů přestane milovat. Problémem je přitom hlavně to, že spolu milenci nemluví. Jak prosté!

Pak se nelze divit, že klesá emocionální intimita mezi nimi, chybí jiskra, vzrušení i uspokojení. Tohle nedopusťte, zachraňte svůj vztah a jděte s pravdou ven. Co vám chybí? Jak se cítíte, když se s vámi protějšek mazlí a kdy máte chuť odsunout mu ruku? Až si utřídíte myšlenky, požádejte o povolení k rozhovoru. „Víš, musím ti říct něco moc důležitého. Máš na mne čas?“ (Při záporné odpovědi se dohodněte na náhradním termínu, jinak pokračujte.) Pro svůj záměr použijte neútočnou techniku doporučovanou vztahovými kouči po celém světě.

Nedělejte si to složitější, než to je

Konkrétně identifikujte problém. Předehra je moc krátká a vy potřebujete víc času. Taky vás mrzí, že místo, abyste se milovali, partner každou sobotu zírá do mobilu. Řekněte mu to, ale bez konkrétních obvinění! „Přemýšlela jsem, jak by se náš milostný život dal zlepšit. Trápí mě, že se nemůžu dostatečně uvolnit. Proto potřebuji delší mazlení a víc tvé pozornosti.“ Snadné. Partner ihned pochopí, v čem je problém a zaregistruje návrh řešení. Není napadán ani osočován z neschopnosti, jeho ego tak říkajíc „zůstává celé“ Jenže pozor, nic není jen černé a bílé. Tato metoda je vhodná pro všechny, kdo na sexu chtějí pracovat a nejsou imunní vůči názorům protistrany.

Mám svoje potřeby!

Pochopitelně, že když u partnera něco neustále reklamujete, ale jemu je to absolutně jedno, jedná se o jeden ze znaků nezdravého vztahu. Už nejste tým, potenciál „a žili spolu až do smrti“ se vytrácí. On ztratil zájem, vy se cítíte nemilovaně a prázdně. Pak se zeptejte, za jakých podmínek je ochoten s vámi probrat důležité věci a zajímejte se, co by potřeboval. Moc mluvíte a nepustíte ho ke slovu? Zbrzděte a dejte mu prostor. Má pocit, že ho jen obviňujete? Pokuste se uznat i některé ze svých chyb. Pokud ani tohle nezabere, čili vztah a jeho záchrana stojí stále jen na vás, popřemýšlejte, zda by se nenašel někdo ochotnější, kdo by vaše tužby a potřeby splňoval o něco lépe.

Dlouhé vlasy jsou smyslnou erotickou pomůcku zdarma

Tilapie se špenátem

Tilapie se špenátem

7 hlasů
60min 422 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na tymiánu

11 hlasů
1h a 20min 466kJ 160 Kč

Králík patří k pochoutkám v české kuchyni, navíc králi...

Polévka z kedluben

14 hlasů
40min 289kJ 80 Kč

Kedlubnová polévka s petrželkou a smetanou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více