Ranní milování je skvělou partnerskou terapií

Mohlo by se zdát, že na sex je vhodný čas vždycky. Pro některé milence je však ranní dávka mazlení nejlepším startem dne. Inspirujte se od nich a zažijte bouřlivé dobrodružství, které vás dokonale nastartuje!

Z výpovědí tisícovky dobrovolníků, které oslovila společnost Forza Supplements, vzešlo, že pokud jde o sex, ráno je „to“ nejlepší. Právě tehdy totiž lidé mají nejvíce energie. Endorfiny uvolňované při milování pozitivně působí na náladu a co víc, milenci k sobě mají blíž, neboť ranní dávka fyzického kontaktu podle výzkumnice, terapeutky a sexuální pedagožky Debby Herbenick podporuje produkci hormonu oxytocinu. Ten upevňuje pouto a pocit lásky mezi partnery. Ranní sex je prostě něco jako manželský terapeut. Jen si na něj najít čas. I vy vyšetřete pár minut a oddejte se báječným prožitkům!

Nenechte se odradit

Ranní milování může být spontánní i plánované. Každopádně je vzrušující, že od zazvonění budíku máte na mazlení pouze chviličku. Ujměte se vedení a soustřeďte se na přítomnost. Snídani pak můžete o pár minut zkrátit. Odrazují-li vás nevyčištěné zuby, rychle skočte do koupelny a vraťte se zpátky.

Pro jistotu si v nočním stolku nechávejte balíček mentolových žvýkaček, ale hlavně věřte, že i bez nich partner váš nevábný ranní dech přežije, a to ve zdraví. Pokud ale skutečně patří k citlivým cimprlínám, vezměte ho za ruku a doveďte pod sprchu. Tam se namydlete, proveďte nezbytnou hygienu a pomilujte se. Zbytek rodiny si ani nevšimne, že se něco děje. 

Dejte přednost klasice

Když zůstanete v ložnici, nevymýšlejte nic nového, ale vyzkoušejte dvě, tři své oblíbené polohy. Vhodná je kupříkladu lžíce, kdy oba ležíte na boku v řadě za sebou. (V té se dá naopak večer i usnout.) Aktivnější milenky si však potrpí spíš na jezdeckou polohu (vy nahoře) nebo zvířecí milování zezadu (psí pozice), nicméně s vlastním orgasmem vždy počítejte až v době, kdy času budete mít víc. Při podobných rychlovkách se spíš nechte uspokojit ústy a milence trochu popožeňte.

Naučte se účinný trik

Výzkumníci Masters a Johnson z americké Chicagské univerzity dokládají, že 75 % mužů je schopno dosáhnout orgasmu po 2 minutách masturbace, nicméně ne vždy to takhle vyjde. Milencovo vyvrcholení urychlíte tak, že z ukazováčku a palce vytvoříte kolečko (buď při masturbaci rukou, nebo přímo při souloži, kdy je penis ve vás) a „nasadíte“ ho na pyj. Penis přiráží a zasouvá, ovšem s kolečkem se mu zdá, že je vaše vagína těsnější. A právě tenhle pocit urychluje nástup ejakulace. Pakliže se vám poštěstí mít ranní sex o víkendu, můžete si dovolit i nějakou exotičtější polohu a společnou snídani jako bonus. 


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

35 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:55
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat