Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Přátelství s výhodami není až tak výhodné

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

04.09.2020 | Sex a vztahy

Máte pravidelný sex se svým kamarádem? Zní to docela prakticky, ale podle vědců byste s tím měli hned skoncovat.

Znáte se, máte se rádi, tak proč spolu nemít sex…? Nikde přece není napsáno, že na to, abyste si užili postelové radovánky nemusíte být v pevném svazku. Takhle nikdo nemá exkluzivní právo na toho druhého, a když máte místo sexu chuť jít do kina, nic se neděje. Pokud jsou na tom obě strany stejně a cítí jeden k druhému něco podobného, a ani jeden z nich nemá zájem na něčem pevném, mohlo by to tak klapat třeba roky, než si najdete toho pravého. Ovšem jedna americká studie profesorky Kendy Knight zjistila, že „přátelství s výhodami“ jednoduše fungovat nemůže ani v krátkodobém a už vůbec ne v dlouhodobém horizontu. A sice z jednoho prostého důvodu: v takovém „svazku“ příliš málo mluvíte o sobě!

A důvody?

Pokud nejste v pevném vztahu, stydíte se mluvit o svých přáních a problémech, protože to celé má být přece „na pohodu“ a nezávazné. Mluvit o sobě otevřeně a bez zábran – to je pro mnohé spíše komplikované a už vůbec ne „na pohodu“. Někteří lidé se bojí o svých touhách a potřebách mluvit ze strachu, aby je druhý nepovažoval za žárlivé nebo příliš svazující. A tak raději mlčí, což vede jistou cestou ke konfliktu a dříve nebo později musí zákonitě bouchnout.

Napůl nejde nic

Rozsudek o konci vztahu, nevztahu je pak samozřejmě to, když se jeden z „páru“ beznadějně zabouchne! Ovšem ten druhý bohužel ne… Pak už to není jen o častých konfliktech, ale také o velké spoustě slz. V takovém případě už o svých pocitech mluvit MUSÍTE a následně je nutné celou záležitost s jasnou prohrou ukončit. V opačném případě na vás totiž nečeká romantika jako z pohádky, ale jen hlubší a hustější šlamastyka...

Antibiotika snižují účinnost hormonální antikoncepce

Růžičková kapusta s vepřovým masem

Růžičková kapusta s vepřovým masem

9 hlasů
1h a 15min 482 kJ 175 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kousky pečené s cuketou

9 hlasů
50min 489kJ 170 Kč

Kuřecí kousky zapečené s cuketou a rajčaty.

Grilovaná ryba s dušenou cibulí

4 hlasy
50min 438kJ 180 Kč

Grilovanou rybou ochucenou olivovým olejem s rozmarýnem, ...

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více