Mužské bradavky vybízejí ke škádlení

Navnadit, zcitlivět a poškádlit. Dopřejte svému muži stimulaci bradavek. Jeho orgasmus bude delší a silnější!

Ženská prsa a bradavky jsou již dlouho zdrojem fascinace a kontroverzí. Vezměte si ten skandál, když americké zpěvačce Janet Jackson (54) při vystoupení s Justinem Timberlakem (40) na americkém Superbowlu v roce 2004 vykouklo ňadro. Je to už tolik let a stále se najde někdo, kdo tuhle historku rok co rok připomene. Ženské bradavky totiž jsou v kurzu. Vždycky. Ale co ty mužské? Jo, tak to je docela jiný příběh.

Menší, ale vnímavé

Prsa a bradavky se začínají tvořit před aktivací genu SRY, mezi čtvrtým a šestým týdnem gravidity. Kolem sedmi týdnů je aktivován další gen, který dává embryu cestu k tomu být mužem nebo ženou. Ten rozhoduje o tom, jak se konečná podoba prsou a bradavek zformuje. Pokud se jedná o chlapce, prsa sice zůstávají, ale nevyvíjejí se. Proto jsou v dospělosti mužské bradavky menší než ty ženské. To ale neznamená, že nepatří mezi erotogenní zóny!

Bradavky, ať patří komukoli, reagují na sexuální stimulaci. Podle jedné americké studie více než přes polovinu mužů hlásí pocit zvýšeného sexuálního vzrušení v reakci na stimulaci dvou čudlíků na hrudi. Existuje dokonce i jedna zpráva popisující heterosexuálního muže, který požadoval zvětšení prsou z důvodu, aby mu bradavky poskytovaly intenzivnější rozkoš.

Krok za krokem ke slasti

Všechna tato fakta naznačují, že mužské bradavky si zaslouží stejnou pozornost jako ty ženské. Víte to, ale pořád netušíte, jak s nimi zacházet? Věřte, že při prvních pokusech si vystačíte s málem. Stačí dýchnutí, olíznutí nebo sevření a hned se u partnera dostaví nové vjemy. Proč? Jelikož váš milenec není zvyklý, že se těchto partií (běžně) dotýkáte, mohou jeho bradavky být citlivější než ty vaše. Ale nepředbíhejme. Nejdřív se jim záměrně vyhýbejte.

Horko, chlad a vy

Přejíždějte konečky prstů od vlasů přes krk, vezměte to po hrudníku až k pupku a pak bříškem svého ukazováčku obkreslete jeho dvorce. Tím zvýšíte vnímavost a citlivost prsou. Sledujte obrys bradavky, poté ji uchopte mezi rty a olízněte. Zkuste jemné sání a kousání. Nezapomeňte však postupovat pomalu a vždy si všímejte reakcí svého partnera. Pokud dospějete k závěru, že se mu dráždění hrudníku líbí, využijte sílu báječný pomůcek. Použijte pírko, masážní olej, led, zmrzlinu nebo dokonce horký vosk. Přidejte stimulaci penisu a intenzivnější orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:33

HIIT training

HIIT training
15:24

Full body trénink

Full body trénink
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Přestaňte se vyhýbat plánování vlastní budoucnosti! Tento týden bude pro přemýšlení o tom, kam vlastně směřujete (a kam byste směřovat chtěli), naprosto ideální. Budete mít dostatek prostoru i času, abyste si urovnali myšlenky a touhy, abyste zhodnotili vše, čeho jste zatím dosáhli a čeho ještě dosáhnout můžete. Nestanovujte si žádné limity, dov... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 8.5.
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 8.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat