Nesmírně zajímavá místa pro sex na veřejnosti

Sex na veřejnosti je sexy, šťavnatý a vzrušující – z velké části proto, že je zakázaný. Však za něj hrozí pokuta na místě až ve výši 5 tisíc korun. Když se ale nenecháte chytit a omezíte všechna případná rizika, jedná se o nesmírně zajímavý zážitek. Kde si takové milování dopřát s minimem rizik?

Dříve byly lesy a lesoparky oblíbeným místem náruživých milenců, jenže to se příchodem pandemie koronaviru, během které lidé nacházejí útěchu hlavně v přírodě, změnilo. Je tak sex venku v ohrožení? Nutně to tak nemusí být. Stačí, když se přizpůsobíte situaci. Které lokality vám pro chvíle ve dvou poslouží?

Umývárny a toalety

Stanujete v kempu, nebo se chystáte na cestu letadlem? Vyhledejte toalety nebo umývárny. Ty totiž poskytují soukromí, ale zároveň ponechávají prostor pro rebelii. Dveře do sprchy nebo na záchod se dají zamknout, jenže při milování musíte být zticha, aby o vás nikdo nevěděl. A právě to je ten efekt, který dělá sex v zapadlých koutech tak neotřelý!

Pokud si na něco takového netroufáte, nebo máte pocit, že byste pocit sníženého soukromí neustáli, otestujte se a pomilujte se doma na balkoně. Či jen otevřete okna a roztáhněte rolety. Uvidíte, jak budete reagovat na vzniklé situace – třeba křik z ulice či troubení vozidel.

Zaparkované auto

Sex drive. Kde jinde, když ne v autě!? Rizikový faktor se dá zvyšovat i snižovat podle denní doby i výběru lokality. Sex v noci u opuštěné továrny není totéž co milostné hrátky za bílého dne na parkovišti za supermarketem. Mimochodem, třeba v Itálii za sex v autě hrozí až 3 měsíce vězení, kdežto český policista věc pravděpodobně vyřeší domluvou.

Střecha

Střecha je dobrým místem pro sex pod širým nebem. Při troše štěstí se schováte za nějaký předmět, komín, vyřazené krámy a podobně. Záleží ale, jak daleko jsou ostatní budovy, jestli je prostor bezpečný a kdo všechno vás popřípadě může vidět.

Výtah

Rozkoš se dá prožít i v domě, ze kterého nevytáhnete paty. Má výtah? Výborně. Jedná-li se o panelák s dvanácti podlažími, svezte se do přízemí a zase zpět. Jedna cesta trvá zhruba 18 vteřin krát dvě, takže k dobru máte vteřin 36. Taky se můžete svést víckrát, ne? Výtah je ideální pro rychlovku, kdy už jste oba předem připravení a jen zatoužíte akt dokončit v méně obvyklé formě. Tak do toho…

Ulička

I zapadlá ulička může posloužit k tomu, že se opřete o zeď, omotáte jednu nohu partnerovi okolo pasu a užijete si dvě, tři minuty soulože. Pochopitelně, že je lepší, pokud už slunce zapadlo a vy se vracíte z nějaké té dobré večeře. Bude o vás vědět jen mrouskající se kočka, ale ta tohle tajemství neprozradí.

Zdroje: Garáž.cz, bedsider.orgSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Snídaňové muffiny

(6 hlasů)

Omeleta s našlehanou ricottou

(20 hlasů)

Vaječná frittata se slaninou

(15 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Své nejbližší v následujících dnech překvapíte až nezvyklou vřelostí a náklonností. Ne že byste jim svou lásku nedávali najevo častěji, jen se vaše city obvykle tak jasně neodráží ve všem, co děláte. Nicméně vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
42 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat