Komentáře k článku

xxkouckaxx 06.10.2021

naprostá kravina

Romana xxkouckaxx 06.10.2021

no konecne nekdo, kdo ma vsech pet pohromade 👍

Bobina 06.10.2021

Voda na mlýn anorektičkám. Co ženy, které jsou stejně vysoké jako jejich partner? Mají trpět hlady aby náhodou neměly od dvě kila víc než on???

Mamča Bobina 06.10.2021

Proč by měly trpět hlady? Ten článek pouze konstatuje výsledek jakéhosi výzkumu, který zjistil výše uvedené. A souhlasím s panem Ondrou, když žena nakyne víc, než je oběma příjemné, muž jí to často ze soucitu neřekne a pak tíhne hledat si přitažlivější=štíhlejší:)

radka 06.10.2021

nebude to váhou, ale spíš objemem a tvarem těla. svaly váží víc než tuk.Většina ženských než by si zacvičila půjde radši ke kadeřnici,kosmetičce, nebo na umělé nehty( dnes už i umělé řasy a různé výplně)

Jana 06.10.2021

Je hlavně potřeba aby se žena líbila, nemusí být hubená,ale tloušťka nesluší nikomu a je to hazard se zdravím.

Ondra 06.10.2021

Tak tohle je trefné. Jen ženy které bouzel nemají ok proporce to dokáží popřít. To že muž jak se říká zfotrovati je důkaz spokojenosti. Když se tohle stane ženě tak to muži nejsou schopni či ochotní akceptovat. Pěkná žena- štíhlá, zdravá, rovná se spokojený muž.

Mamča Ondra 06.10.2021

Přesně, jen vyznavači tzv. Body positivity budou nesouhlasit:) Nejde být spokojený v těle, které má nezdravou nadváhu, být si vědom zdravotních rizik, a ještě udržovat šťastný a spokojený život s partnerem. A druzí, co budou řvát, jsou ti chorobně posedlí obezitou partnera, hledající si k sobě nejmíň 150 kilové monstrum.

Jan Ondra 06.10.2021

Pekna zena musi byt za co chytit, zadny kostitras.

Ondra 06.10.2021

A pokud tady bude žena která napíše že vašemu muži to nevadí a že Vám říká že se mu líbíte tak je pouze slušný ale v jeho hlavě bude ta pěkná štíhlá sousedka. Tak šup do fitka :D

Anička 06.10.2021

Přesně tak, žena má být štíhlá, dnes bohužel štíhlá rovná se anorektička v očích některých. Jsem štíhlá celý život ne kostnata, spíše pevná se svalovou hmotou. Díky tomu jsem se vyhla nadváze a vytahane kůži po obou dětech váhu mám stejnou od základní školy, samozřejmě i výšku 🤭. Jim vše co mi chutná , partner též , ovšem ten problém prvním těhotenství přibral 20 kg při druhém 15 😂. Já při obou 10 , jsou pryč, ale on to má prý po dětech.

Mamča Anička 06.10.2021

Hezké, u nás podobné - kila navíc zůstala po dětech jen manželovi:) Já mám po třech dětech méně než před prvním, postavu mnohem pružnější a nikdo mi nehádá ani věk, ani děti:)

Roman Anička 06.10.2021

Nevim, kde berete to presvedceni, ze zena ma byt stihla, kazdy chlap je na neco jineho. Jste prilis zahledena do sebe, skoda.

Premek Anička 06.10.2021

Clanek o nicem.

Alžběta 06.10.2021

Víte mnozí se tomu bráníme a hledáme jak obejít přírodu, ale když se do přírody kouknete tak každý samec touží po té nekrásnější samici, každá žena by měla na sebe dbát a muž by měl přitahovat ženu, vždyť je muž. Jenže nějak tyto významy přestávají mít váhu. Jelikož připouštíme, v tomto moderním světě, že váha nejen 100kg je vlastně v pořádku, že každý se má mít rád takový jaký je, nic pro ti tomu nemám mít se ráda jaká jsem, ale ruku na srdce copak je nadváha v pořádku? Žena by rozhodně neměla vypadat jako když chlapovi všechno sežere a ještě si to obhajovat jak je to ok. Každý kdo chce něco změnit, může ať sám či s pomocí, ale musí chtít. Zdraví máme jenom jedno i nadváha a obezita je už nemoc, takže to není v pořádku.

Eva 06.10.2021

To znamená, že při ideálním vzhledu ženy manžel nezahýbá? Pěkná blbost, namluví si tlustou a ošklivou. Změna je život.

Lada Eva 06.10.2021

manžel nezahýbá, ale ona ona..

Xxx 07.10.2021

Mám pár známých kteří jsou vůči sobě velmi nevyváženi ale šlape jim to. Taky známé kteří jsou jak se žurnálu a nerozumí si. Tuhle ligu si kope každý sám za sebe.. ASI TAK

Plesnivý jazyk 08.10.2021

To není žádná novinka, existuje sice pár nemocných jedinců, co si potrpí na bachyně, ale většině normálních mužů se líbí štíhlé ženy. A prasnice se můžou třeba vzteky a závistí udávit svým sádlem, ale kromě několika zvrhlíků, je nikdo nebude píchat ani vidličkou.

Roman Plesnivý jazyk 23.10.2021

Ty budeš jedním z těch jedinců

Ale já vím, jaké to je 10.10.2021

No one knows what it's like To be the bad man To be the sad man Behind blue eyes And no one knows what it's like To be hated To be fated To telling only lies But my dreams, they aren't as empty As my conscience seems to be I have hours, only lonely My love is vengeance That's never free No one knows what it's like To feel these feelings Like I do And I blame you No one bites back as hard On their anger None of my pain an' woes Can show through But my dreams, they aren't as empty As my conscience seems to be I have hours, only lonely My love is vengeance That's never free Discover L.I.M.P. Say it Discover L.I.M.P. Say it Discover L.I.M.P. Say it Discover L.I.M.P. Say it Discover No one knows what its like To be mistreated To be defeated Behind blue eyes No one knows how to say That they're sorry And don't worry I am not telling lies But my dreams, they aren't as empty As my conscience seems to be I have hours, only lonely My love is vengeance That's never free No one knows what it's like To be the bad man To be the sad man Behind blue eyes

Siraellen 11.10.2021

ne, jsou mnohem důležitější věci

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat