Hrátky s mužskými bradavkami nepodceňujte

Mužské bradavky jsou při sexu často přehlíženy, ale přitom při vzrušení hrají velmi důležitou roli. Sajte je, olizujte a svírejte, milenec to vyžaduje, ne že ne!

Pokud jde o bradavky, o ty ženské se veřejnost zajímá mnohem víc. Vzpomeňte si na kontroverzní veřejné kojení nebo nechvalně známé vystoupení zpěvačky Janet Jackson na Super Bowlu, během kterého jí Justin Timberlake strhnul oděv tak, že její bradavku viděl celý svět. Na druhou stranu, pokud jde o mužské „čudlíky“, je to jiné – ty tolik kontroverze nevzbuzují. To ovšem neznamená, že s nimi během milostných hrátek nemáte laškovat. Je to přesně naopak!

Věc, o které se příliš nemluví

Nejčastější mylnou představou o mužských bradavkách je, že nejsou tak citlivé jako bradavky ženské. Ve skutečnosti někteří muži potřebují papillu, jak se bradavce lékařsky říká, hýčkat proto, aby mohli mít rychlejší nástup erekce a orgasmu.

Jistá studie z roku 2006 prokázala, že manipulace s bradavkami/prsy způsobuje nebo zvyšuje sexuální vzrušení u přibližně 82 % mladých žen a 52 % mladých mužů (1), což není zrovna malý počet. Vlastně se jedná o důležitou informaci, která snad i vás přiměje k větší pozornosti o tyto dva „výběžky“. Jakým způsobem se jim můžete věnovat?

Kartáčování

Jemné kartáčování bradavek konečky prstů může být velmi příjemné. Můžete měnit tlak i rychlost – podle toho, jak partner reaguje.

Svírání

Bradavku stiskněte mezi palcem a ukazováčkem a jemně ji zatáhněte směrem k sobě.

Olizování

Olizování je prostě hitem! Experimentujte s tím, aby byl váš jazyk tvrdý a měkký a měňte tlak, rychlost a směr. Začněte líbáním kolem hrudníku a postupujte až k bradavce.

Sání

Vytvořte kolem bradavky malý podtlak (nasajte ji) a poté po ní přejeďte jazykem. Věřte, že u některých mužů existuje přímé spojení mezi nervy v bradavkách a pocity v penisu. Nedivte se proto, že díky péči o hrudník pánové dosahují erekce i vyvrcholení. Chcete-li usilovat o tento typ orgasmu, budete pravděpodobně muset najít vzorce pocitů, které partnerovi nejvíc vyhovují. Třeba miluje, když mu současně s drážděním bradavek šeptáte chlípnosti, nebo provádíte ruční práci. Vyzkoušejte, uvidíte…

Zdroje: (1) www.pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16681470, názor autora - zbytek článku


Celkem 0 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Vaječná omeleta s lososem

(34 hlasů)

Vaječná frittata se slaninou

(16 hlasů)

Omeleta s jarní cibulkou

(29 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Podaří se vám splnit staré sliby a dostát všem závazkům. A to přesto, že vás to tento týden bude stát nemálo sil a energie. Naštěstí si dobře uvědomujete, že jisté záležitosti nelze upozadit. Sliby plníte a okolí vás za to bude ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat