Průměrný muž za život vystřídá skoro tři desítky sexuálních partnerek

Žijete teď s někým, kdo měl před vámi v posteli desítky žen? Vyloučit se to nedá. Než se prý průměrný muž usadí a založí rodinu, vyzkouší něco kolem 26 sexuálních partnerek. Jak na vás tohle číslo působí?

„Miláčku? S kolika ženami jsi spal, než jsme se potkali“? Tenhle palčivý dotaz a hlavně přicházející odpověď zavdá vždycky téma k zamyšlení. Pokud i vás partnerova sexuální historie dost zajímá, ale bojíte se zeptat, můžete to zjistit přes vědu. Ovšem těžko říct, co s vámi její pikantní závěry udělají. Čtení následujících řádků je na vlastní riziko!

Prsty na ruce k počítání nestačí

Výzkumů na toto ošemetné téma už pár proběhlo. Proto se také uvádí, že „normální“ počet milostných zážitků je něco mezi čtyřmi až osmi, a to u obou pohlaví. Jenže teoretický průměr a realita moderního světa není jedno a totéž, že? Třeba nedávná studie (1) prokázala, že než se průměrný muž nadobro usadí, projde mu postelí asi tak 26 žen. Mimochodem, u žen je to přibližně 19 milenců – to jen pro srovnání. Ano, tahle matematika se neposlouchá hezky, protože představa tak bujaré promiskuity nynější drahé polovičky může vyvolat přinejmenším vztek a žárlivost. Z obav o narušení domácího klidu pravdu o své erotické minulosti proto nepřizná každý, jak vyplynulo ze zmíněného průzkumu. Opravdu upřímných je podle něj jen 58 procent příslušníků silnějšího pohlaví a 67 procent příslušnic toho něžného. A moc dobře vědí, proč!

Zlato, já už ti nevěřím!

Odborné studie (2) totiž dokazují i to, že se na jedince s větším počtem sexuálních partnerů pohlíží jako na méně inteligentní, nelaskavé, nečestné a nedůvěryhodné. Odvážlivec, který se takto dozná, si pod sebou ve své podstatě může pomalu řezat pomyslnou větev, protože ho pestrost intimních dobrodružství postaví do nepříznivého světla. Takže mlžit, či nemlžit? Toť otázka…

Zdroje: (1) www.onlinedoctor.superdrug.com/whats-your-number.html?, (2) www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/00224499.2016.1232690Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám planety přinesou do vašeho milostného života nové impulzy a dynamiku. Pokud jste v partnerském vztahu, čeká vás období plné komunikace a porozumění. Věnujte svému partnerovi více pozornosti a buďte vnímaví k jeho potřebá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat