Po čem ženy v posteli skutečně touží

Co se ženám líbí při sexu, není vlastně žádným tajemstvím. Nicméně stále existují jistá klišé. Takže tady máte černé na bílém, co je pro ženy opravdu důležité.

Za prvé: „Dobrý úmysl“ není vždy „dobrý“ – často je to právě naopak. Takže místo sexuálního vystoupení jakéhokoli druhu je lepší se naladit na osobu, se kterou mluvíte, a přemýšlet o tom, jak si to spolu užít co nejlépe. V tomto případě to znamená být chytrý a zapomenout na filmy a utopické nápady.

Na každou ženu samozřejmě platí něco jiného. Přesto by se toho dalo říct hodně o tom, co je pro většinu žen propadák a co je rozrezonuje. Tohle se ženám při sexu opravdu líbí.

Rozmanitost

Většina žen miluje v posteli pestrost. A rozmanitost neznamená, že chceme dělat pokaždé jinou polohu na jiném místě, ale že někdy milujeme sex rychle a jindy zase s velkou něžností a luxusní předehrou.

A udělejte atmosféru – to klišé je zde tak trochu pravdivé. Protože to, co potřebujeme, je vypnout. Zapomeňte na svou práci, každodenní stres a úkoly. 

Důvěra

Klíčové slovo: důvěra. Při sexu nechceme o ničem přemýšlet. Aby to fungovalo, musíme být schopni důvěřovat i svým protějškům, abychom se cítili dobře a bezpečně. Ženský orgasmus bohužel nelze ovládat tlačítkem. Pokud naopak dokážeme vypnout hlavu a zcela se poddat vzrušení, pak bude vyvrcholení vypadat mnohem lépe.

Druhé důležité klíčové slovo: sebevědomí. A to na obou stranách. My sami se musíme cítit dobře, ale uvolněně by se měl cítit i druhý. Nic není víc vzrušující než někdo, kdo se cítí naprosto pohodlně ve svém těle a se situací a dává to najevo. 

Výkon místo velikosti

Zde opět písemně pro všechny muže, kteří s tím stále bojují: Velikost pro nás ženy není důležitá a nejsme smutní, když měří jeden nebo dva centimetry pod průměrem. Proto mějte na paměti, že mnohem důležitější, než velikost je výkon, tedy to, co děláte se svým nejlepším kouskem. Oddanost ano, také výdrž a smysl pro rytmus víc než vynahradit každý centimetr.

Předehra

Ano, není to velké překvapení: předehra je skutečně na seznamu přání mnoha žen – a nejen žen. Jistě, při rychlovce se dá vynechat, ale v podstatě pomalá, erotická rozcvička je pro všechny zúčastněné extrémně žhavá. Udělejte si čas pro radost a jeden pro druhého. Mazlení, laskání a stimulace – tím se sexuální hra prodlužuje a vzrušení můžeme pomalu cítit, zvyšovat a hrát si s ním.

Musíme si vyjasnit mylnou představu: romantická hudba, světlo svíček, okvětní lístky růží na posteli a šampaňské s jahodami mohou být ve filmu hezké, ale to není to, co jsme mysleli ‚předehrou‘... I když rozkoš začíná v hlavě, nic z toho nenahradí stimulaci ženských erotogenních zón.

Být žádoucí

Velmi, velmi důležité: Nic nás nevzruší víc, než když nám někdo ukáže, že po nás touží. Pocit být pro toho druhého sexy je prostě nepřekonatelný. Proto můžete být bouřliví a nespoutaní, šeptat sexy věci do našich uší, se špetkou něhy - a máte dokonalý mix pro vášnivou noc.

Mazlení, polibky a další

Polibky jsou třešničkou na dortu, co se sexu týče. Nejlépe distribuované po celém těle. Velmi citlivou oblastí pro vášnivé polibky je oblast krku. Jinak se fantazii a vašim rtům meze nekladou. Každý má své specifické zóny, které jsou obzvláště citlivé. Nejlepší je se zeptat nebo vyzkoušet.

Hry, zábava a hračky

Ženy opravdu nepovažují sexuální hračky při sexu za odpudivé. Téměř polovina by ráda vyzkoušela několik hraček i v páru. Pokud je tomu partner otevřený nebo už má zkušenosti a nadšení, je to velmi vítáno.

Nepřekvapujte nás ale plně vybaveným mučícím studiem s biči, kolíky a roubíky, pokud nejsme na stejné vlně. Nejlepší je probrat sexuální praktiky předem - co se všem líbí a co ne.

Vyzkoušejte společně fantazie

Vrcholem ženské fantazie je sex s cizím neznámým mužem. Vzrušující nápad je také trojka se dvěma ženami nebo dvěma muži. Jediným problémem je, že zůstává vzrušujícím zbožným nápadem a ve skutečnosti bychom nebyli připraveni jej realizovat.

Prosím, nestůjte v ložnici s cizím člověkem jen proto, že chcete mít trojku. Ve trojici se musí všichni zúčastnění cítit dobře a užívat si jeden druhého. Bez předchozí domluvy to opravdu není příjemné. Takže si o tom promluvte předem.

Zdroj: názory autoraSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:50
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:33
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat