Tihle muži vám zajistí ty nejsilnější orgasmy

26.06.2024 | Sex a vztahy

Mnohem větší počet a mnohem intenzivnější orgasmy! Ano, to chceme! Podle jedné studie se o nezapomenutelné orgasmy postarají především muži s jednou určitou vlastností. Kterou?

Nuda v posteli? S těmito muži rozhodně ne! Ve studii (1), která byla zveřejněná vědeckým časopisem Socioaffective Neuroscience and Psychology, vědci zjišťovali, jak osobnost muže ovlivňuje četnost orgasmů ženy. A to se zajímavým výsledkem! Protože podle 103 heterosexuálních účastnic vyprchal takzvaný „bonus za atraktivitu“ v posteli velmi rychle, respektive byl upozaděn jinou, a ne tak úplně viditelnou vlastností. Kterou?

Co musí umět muž pro více orgasmů

S ženským orgasmem to vůbec není jednoduché. Ale potřebujeme opravdu casanovu, abychom zažily opravdu nezapomenutelný orgasmus? Ne! Všechno, co podle studie provedené u více než stovky heterosexuálních nezadaných žen, člověk potřebuje je, smysl pro humor. Protože muži se smyslem pro humor nás v posteli nepřivedou jenom k úsměvu, ale také i k velmi častým orgasmům (1).

Vzhled samozřejmě také hraje svoji roli, ale ten bez dalších schopností může v posteli rychle ztratit na významu.

Tady zkrátka platí přímá úměra – čím zábavnější partner je, tím intenzivnější je také orgasmus. Protože smích uvolňuje a zbavuje tlaku. Na to naštěstí není potřeba být v posteli za klauna. Nejlepší je správné načasování a dobrá „pointa“.

Zdroj: (1) www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5084725/, názor autora - zbytek článkuSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat