Vyzkoušejte nová místa pro sex

Je pro vás postel příliš nudná? Prozradíme vám, které kusy nábytku se k sexu obzvlášť hodí.

Chtěli byste trochu zpestření? Sex v posteli může být velmi zábavný a také poskytnout potřebné pohodlí. Pokud ale chcete svůj milostný život trochu zpestřit, jste na správném místě. Podívali jsme se podrobně na nábytek vhodný k sexu a řekneme vám, jaké jsou jeho výhody a nevýhody. Bez ohledu na to, zda se jedná o pračku, houpací síť nebo klasickou pohovku.

Sex na pohovce

Pohovka není největší odvaz, ale jako odrazový můstek postačí. Můžete vyzkoušet klasickou misionářskou polohu nebo můžete zvolit horizontální verzi, kdy se sedí normálně na gauči. Pak ho můžete buď orálně hýčkat, nebo si na něj sednout. Rozhodně je to vhodné pro začátečníky a faktor mazlivosti je (vždy záleží na modelu pohovky) extrémně vysoká.

Sex na pračce

Ona sedí u předního okraje pračky, on stojí před ní. Obtočte ho nohama a jste připraveni vyrazit. Pokud chcete, zapněte cyklus odstřeďování a užívejte si další pohyby. Samozřejmě na pračce může sedět i muž a žena mu sedí na klíně. Pračka je stabilní a pevná, proto vhodná pro začátečníky.

Sex na koberci

Termín kobercová děvka dostává mnohem hezčí význam! Bohužel takový koberec má svá úskalí. Podle toho, jak drsný je materiál, může člověk ležící dole získat i pár odřenin. Přesto je sex na koberci většinou úžasně spontánní!

Sex na kuchyňské lince

Ona se pohodlně posadí na okraj pracovní desky, on se postaví před ni a můžete vyrazit. Tahle svačina v kuchyni chutná báječně. Provedení je podobné jako při sexu vestoje nebo ve sprše – jen pro něj mnohem pohodlnější, protože nemusí držet její váhu.

Sex na stole

V ideálním případě předem odstraňte nebezpečné, bolestivé předměty. Ale shodit ze stolu každý štos otravných pracovních listů a seznamů úkolů při milování by měla být velká zábava. Jinak se toho na stole děje opravdu hodně.

Sex na otočné židli

Zahrajte si na šéfa a sekretářku! Například on sedí na židli, zatímco ona sedí zepředu nebo zezadu na něm. Pak můžete „láskyplně“ jezdit po místnosti. Držte se a jdeme na to!

Sex v houpací síti

V houpacím lůžku je těžké najít nějakou pevnou polohu. Heslo zní: držte se blízko u sebe. Díky zakřivenému tvaru si misionářskou polohu atd. mohou vyzkoušet pouze lidé bez poškození zad. Zbytek to zkouší bokem a koukají si zamilovaně do očí. Faktor romantiky je rozhodně vysoký. Bohužel i faktor nehody a pádu.

Sex v křesle

Ať už na něm sedí zepředu nebo zády k němu – kámasútra zde nabízí mnoho možností. A oproti tvrdé židli je tato verze mnohem pohodlnější a mazlivější.

Zdroj: názory autoraSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat