Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sex potmě?

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

25. 3. 2014 | Sex a vztahy

Sex potmě býval doménou především žen. Je pro ně komfortní jednak proto, že se nemusejí soustředit na své mindráky týkající se fyzického těla. Ale také proto, že ženy nejsou při sexu vzrušivé vizuálně tolik jako muži. Spíš potřebují doteky, líbání a projev emocí. Jenže v dnešní době obezity a dokonalých těl v médiích začínají být úzkostní při pohledu na své tělo i mladí muži. Celá čtvrtina si tak oddechne, když sex probíhá potmě.

Britský list The Independent cituje průzkum společnosti Diet Chef, která vyzpovídala třináct set mužů ve věku mezi dvaceti a třiceti roky – v období, kdy jsou nejvíc fit a jejich tělo vypadá nejlépe. Čtvrtina dotázaných pánů přiznala, že má raději při sexu tmu, protože se stydí za své tělo.

„Z průzkumu vyplývá, že břicho je nejproblematičtější oblastí mužského těla, ohromných čtyřiašedesát procent mužů tvrdilo, že je to nejméně oblíbená část jejich těla,“ píše The Independent.

V článku pak deník také zmiňuje průzkum společnosti Durex, která sledovala to, jak technologie ovlivňují pohlavní život mužů a žen. Čtyřicet procent z dvou tisíc dotázaných přiznalo, že technologie – tablety, chytré telefony apod. – ovlivňují pohlavní život negativně. A šest z deseti dospělých Britů tráví v posteli víc času s technologickými hračkami než při sexu.

„Samozřejmě, technologické výdobytky mají své místo v našich životech, ale notorické používání a závislost na nich může vést ke špatným zlozvykům, které ohrožují vztahy,“ uvedla pro deník psycholožka Susan Quilliam.

Smyslné pracovní profese dle seznamky

Cuketová polévka s bílým vínem

Cuketová polévka s bílým vínem

11 hlasů
50min 237 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličky ze svíčkové s houbami

12 hlasů
45min 489kJ 140 Kč

Vynikající recept na nudličky z vepřové svíčkové s hou...

Bramborový salát

10 hlasů
60min 305kJ 85 Kč

salát s vejci a taveným sýrem

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více