Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kašlete na muže, do postele chtějte ženy! Proč?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

31.10.2014 | Sex a vztahy

Dvě ženy v posteli? Dnes už nic, co by společnost zavrhovala. Tyhle dvě v očích ostatních vzbudí maximálně tak zvědavost! A nyní ještě větší než dřív. Lesbičky mají podle vědců nejvíc orgasmů!

„Kašlu na všechny chlapy, budu lesbička,“ pronesla třiatřicetiletá Dominika nad skleničkou vína, když si stěžovala na svého partnera, který ji nechápe a asi nikdy nepochopí… Jasně, myslela to trochu ironicky a taky se u toho tak tvářila, ale ruku na srdce: tuhle větu aspoň jednou v životě řekne každá ženská! No, a teď k tomu bude i další důvod! Ukázalo se totiž, že lesbičky mají víc orgasmů než jiné ženy. Jak se na to přišlo?

V hlavní roli empatie

Výzkum zveřejněný v odborném časopise Journal of Sexual Medicine poukazuje na zřetelné rozdíly v počtu orgasmů mezi páry „standardními“ a těmi méně klasickými.

Ženy, které pravidelně mají sex se ženami, vykazují častější vyvrcholení než ty, které se milují s muži! Tento údaj vzešel z výpovědí 1497 mužů a 1353 žen, přičemž všichni účastníci výzkumu museli uvést své pohlaví, sexuální orientaci i procento času, které stráví v orgastických křečích.

Výzkumníky nijak nezarazilo, že u heterosexuálních mužů byl tento čas vyčíslen sazbou 85,5 %, u homosexuálních 84,7 % a u bisexuálů 77,6 %. Ale u žen se jednalo o jinou „kávu“.

Zatímco heterosexuální a bisexuální dámy na tom byly skoro stejně (okolo 59 %), lesbičky bez obalu uvedly, že ony mají orgasmus častěji. Prý jim zabere asi 74,7 % milostného času!

Touha to zkusit. Měla by se vyslyšet?

Spoluautor studie Justin R. Garcia se nechal slyšet, že si spolu se svými kolegy myslí cosi o ženské intuici. Podle něj lesbické ženy mají větší znalosti o svém těle, které mohou zužitkovat právě s milenkou. Zkrátka jsou lépe vybaveny k tomu, aby vyvolaly orgasmus u jiných žen, protože jim jsou jako aktivní milostné partnerky blíž než lecjaký muž. A to tělem i duší.

Mno, nabízí se otázka, jak s touto, navíc vědecky podloženou, informací naložit. Můžete to zkusit a brát jako cennou zkušenost. „Holka s holkou „A proč ne? Já do toho taky šla, i když mě to tímhle směrem nikdy netáhlo,“ otevřeně přiznává třicetiletá žena s přezdívkou Jenny.

Svedla mě. A nádherně!

„Bylo nás šest, seděly jsme v baru, popíjely, bavily se, mrkaly po chlapech a povídaly si o mužských slabinách i vášních,“ začíná svůj příběh s tím, že pochopitelně došlo i na sex.

„Jelikož mezi námi seděla lesbička - kamarádka mé kamarádky - začala jsem se zajímat, jaké to se ženou vůbec je,“ krčí rameny a dodává, že tahle pro ni zajímavá osoba se po hodině barvitého vyprávění rozhodla, že všechno, co ví a zná, ukáže téhle lolitce v praxi. Zaplatila, objednala taxík a přivedla si ji domů.

Vousy nikomu nenarostou!

„Byl to nářez, bylo to všechno. Něha, síla, vášeň, orgasmus. Dva dny jsem se z toho nemohla vzpamatovat,“ říká Jenny, která chvíli přemýšlela, jestli se náhodou během 24 hodin nestala lesbičkou. „Jen mě to v té euforii napadlo, ale jinak jsem samozřejmě na muže, nicméně… Tuhle zkušenost bych za nic na světě ze svého života nevymazala. Jsem za ni ráda,“ usmívá se a ví, že lesbičku nedělají zkušenosti.

„Homosexualitou se nikdo nenakazí, nikoho k ní nepřemluvíte. Nelze ji ani okoukat, natož naučit,“ zastává názor sexuolog Zlatko Pastor, takže průkopnice a dobrodružky, které chtějí zkusit, co je pravdy na studii o počtu orgasmů mezi ženami, se nemají čeho bát.

A co vy, už máte za sebou sex se ženou?

Erotické hračky pro dospělé. Některé pomáhají, jiné mohou...

Mlété grilované jehněčí

Mlété grilované jehněčí

11 hlasů
45min 368 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & ...

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hyd...

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Tip na oběd

Bramborová polévka s mandlemi

17 hlasů
40min 357kJ 60 Kč

Recept na netradičně připravenou bramborovou polévku.

Salát z lilku s kozím sýrem

10 hlasů
40min 581kJ 75 Kč

Kdo má rád kozí sýr, určitě si pochutná.

Poradny

Dostanu příspěvek na bydlení, když pobírám ID?

Dobrý den,invalidní důchod s nárokem na příspěvek na bydlení nijak nesouvisí. Nárok na příspěvek ... Více

Na co mám nárok při pobírání invalidního důchodu?

Dobrý den,ptáte se pouze na to, na co máte nárok, ale z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konkr... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Drobné vrá...

Více