Vyhrajte knihu Satanské metody vyjednávání od nakladatelství Grada

Jak je využívat a jak se jim bránit.

V knize se seznámíte s metodami vyjednávání, které by mohly být snadno označeny jako satanské, tak ošidné, lstivé a podlé jsou. Naleznete tu systematicky popsané a na výstižných příkladech ilustrované nejhorší metody a triky, jaké při jednáních v pracovním i osobním životě existují.

Vedle toho však také poznáte taktiky a strategie, jak se těmto způsobům vyjednávání úspěšně bránit a jak zrealizovat účinná odvetná opatření. Kniha je určena obchodníkům, manažerům, politikům a všem zájemcům o efektivní způsoby komunikace v obtížných situacích.

Kniha je k dostání také v e-shopu nakladatelství Grada ZDE

Cena: 299 Kč
Rozsah: 240 stran
Autor: Wissmann Wolf Ruede

UKÁZKA Z KNIHY

Proč vznikla tato kniha?
„Je to opravdu tak, že ti, kdo ovládají satanské způsoby jednání, praktikují věci, které by čestný partner při jednání nepoužil?" - zeptal se mě jeden kolega, s kterým jsem o své knize mluvil.

Odpověděl jsem jasně: „ano i ne", protože tak jednoduché to zase není. Častokrát se špatné formy jednání s obratem ke slušnosti, překrucování skutečnosti a možní i špatné chování mohou použít. Ale praktikovat to stále, to by nebyla zrovna nápaditá metoda. Znalec „satanského vyjednávání" bude sice používat tyto metody, ale jen takticky a cíleně, a nikoli proto, že by tak jednal ze zásady. Satanské vyjednávání je filigránové, zákeřné, (zdánlivě) přátelské, rafinované, klamavé a obsahuje podlé pasti. Na protistranu se nepohlíží jako na partnera, ale jako na nepřítele, který musí prohrát - i když je třeba v právu nebo může přijít o vše.

Sám jsem se často setkal ve všech oblastech života se „satanským sprosťáctvím", které mělo posloužit jen k tomu, jak soupeře při jednání ošidit, přelstít a zvířezit nad ním. O mnoha podlých tricích a metodách, kterými se vyznačuje „satanské vyjednávání", jsem slyšel, četl, sám je zažil nebo pozoroval. To mi nedopřálo klidu a musel jsem na toto téma napsat knihu. Ty nejpodlejší a nejčastější triky a metody nečestného jednání jsem popsal v první a druhé kapitole.
....

Satanské způsoby jednání jsou v podstatě „nemocí", proti které je nutno bojovat. Ale nemoc nezlikvidujete tím, že budete naříkat nebo nadávat, ale tak, že provedete přesnou analýzu a diagnózu, abyste mohli začít s účinnou terapií.

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme knihu Satanské metody vyjednávání od nakladatelství Grada.

Vyhrává 1., 200., a 500. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.grada.cz
Soutěž probíhá od 8. srpna do 21. srpna 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
138 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:18
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat