Vyhrajte exkluzivní balíček Red Bull: Art of Can!

Umění z plechovky? To je výstava Red Bull Art of Can!

Stav, modeluj, svařuj, slepuj, kovej, ohýbej, skládej – je to jen na tobě, co vymyslíš s modrostříbrnou plechovkou Red Bull. Stačí kapka kreativity a nic ti nebrání zapojit se do unikátního projektu Red Bull Art of Can!

Originální projekt otevírá prostor všem, kdo chtějí uplatnit a rozvinout svůj tvořivý talent. Nejen umělci, ale i všichni ostatní, od studentů až po jejich prarodiče, jsou zváni, aby do soutěže přihlásili své “plechovkové” výtvory. Představivosti se meze nekladou. Socha, obraz, 3D model, pohyblivá atrapa nebo moderní dílo, všechno, co bude něčím úžasné, nápadité, zábavné nebo i šokující má šanci na úspěch.

Nápad i realizaci vzniklých děl posoudila porota složená z nejrůznějších osobností a celý projekt vyvrcholí unikátní výstavou. Ta bude otevřena pro veřejnost v budově bývalého kasina v Pařížské ulici 25 od 23. září 2011. Jejími kurátory budou Jana Zielinsky s Jiřím Mackem. Během otevíracího večera budou oznámena jména tří autorů, jejichž díla porotu zaujala nejvíce. Odměnou jim budou cesty do vybraných světových metropolí s volnými vstupy i do těch nejznámějších galerií a muzeí.

V České republice se již jednou tato soutěž konala. 10ti denní výstava proběhla v roce 2007 na Slovanském ostrově v Praze před Národním divadlem. Počátky tvořivého umění z plechovek Red Bull ale spadají až do roku 1999, kdy se nápad zrodil v Rakousku. Dnes jsou přehlídky originálních hliníkových děl pořádány po celém světě od Evropy až po Nový Zéland.

Podmínky hodnocení

•    Kreativní pojetí (hodnotí se celková myšlenka každého díla)
•    Provedení tématu (jak dobře každé dílo vystihuje původní námět)
•    Konstrukce (jak kvalitně je dílo vytvořeno, postaveno/speciální úsilí/neobvyklé prostředky)

Více informací na redbull.cz/artofcan

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme exkluzivní balíček Red Bull z kolekce Art of Can!

Vyhrává 1., 500., a 1000. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.redbull.cz/artofcan
Soutěž probíhá od 22. září do 10. října 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

71 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:49
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:27
224 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat