Vyhrajte pět balíčků Orbit v hodnotě 500 Kč!

Odstraňte spolehlivě nepříjemný pocit v ústech po každém jídle a pití!

Značka ORBIT kromě širokého portfolia žvýkaček představuje další mimořádně účinnou „zbraň“ v péči o zuby a ústa. Jsou jí bonbony bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS s příchutí FRESHMINT. Nová příchuť svěží máty spolehlivě odstraní nepříjemný pocit v ústech po jídle a pití a díky zvlněnému povrchu bonbonu jemně čistí jazyk a ústa. Novinku v portfoliu Orbit Professional Mints doplňují oblíbené varianty CLASSIC a LESNÍ OVOCE.

Nepříjemný pocit v ústech po jídle a pití sužuje každého z nás. Těm, kteří hledají nejen svěží mátovou chuť, ale myslí i na zdraví svých úst, přináší společnost Wrigley další variantu oblíbených bonbonů bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS – v příchuti FRESHMINT.

Na trh uvádíme novinku – bonbony bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS – variantu FRESHMINT. Ta doplňuje oblíbené varianty CLASSIC a LESNÍ OVOCE. Kromě výrazné chuti svěží máty přináší klíčový produktový benefit – schopnost jemně čistit jazyk a ústa. Novinka tedy osloví všechny, kteří hledají kombinaci svěží mátové chuti, dentálních benefitů a zároveň upřednostňují bonbony například před žvýkačkou,“ říká David Forman, senior brand manager společnosti Wrigley.
 
Bonbony bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS jsou jedinečné svými vlastnostmi, různorodé příchutě poskytnou člověku příjemnou chuť a osvěží celá ústa. Specifické jsou tyto mátové bonbony především svou strukturou. Na spodní straně bonbonu jsou vytvořeny jemné vlnky, které při použití jemně čistí jazyk a zbavují ústa škodlivých bakterií. Díky svému složení jsou ideálním denním doplňkem pro každého, kdo má zájem o zdraví svých zubů, jsou totiž bez cukru. Proto slouží jako náhrada v momentech, kdy si nemůžeme řádně vyčistit zuby kartáčkem se zubní pastou.

Všechny tři varianty bonbonů bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS – CLASSIC, LESNÍ OVOCE a FRESHMINT – jsou prodávány ve stylové uzavíratelné krabičce. Proto jsou ideálním osobním „společníkem“ do kabelky nebo do kapsy. Všechny příchutě jsou dostupné v běžné obchodní síti za cenu 18,90 Kč.


Věděli jste, že…
…v roce 1996 se ČR přiřadila k vyspělým zemím a vytvořila novou profesi ve stomatologii – dentální hygienistku
…barva jazyka odráží zdravotní stav těla
…nejsilnější sval v lidském těle je jazyk

Více na www.OrbitKlub.cz.

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček s produkty Orbit v hodnotě 500 Kč.

Vyhrává 1., 200., 400., 600. a 800. správná odpověď.Nápovědu hledejte zde: www.OrbitKlub.cz

Soutěž probíhá od 5.  do 30. října 2011.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
21 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat