Vyhrajte pět balíčků Orbit v hodnotě 500 Kč!

Odstraňte spolehlivě nepříjemný pocit v ústech po každém jídle a pití!

Značka ORBIT kromě širokého portfolia žvýkaček představuje další mimořádně účinnou „zbraň“ v péči o zuby a ústa. Jsou jí bonbony bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS s příchutí FRESHMINT. Nová příchuť svěží máty spolehlivě odstraní nepříjemný pocit v ústech po jídle a pití a díky zvlněnému povrchu bonbonu jemně čistí jazyk a ústa. Novinku v portfoliu Orbit Professional Mints doplňují oblíbené varianty CLASSIC a LESNÍ OVOCE.

Nepříjemný pocit v ústech po jídle a pití sužuje každého z nás. Těm, kteří hledají nejen svěží mátovou chuť, ale myslí i na zdraví svých úst, přináší společnost Wrigley další variantu oblíbených bonbonů bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS – v příchuti FRESHMINT.

Na trh uvádíme novinku – bonbony bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS – variantu FRESHMINT. Ta doplňuje oblíbené varianty CLASSIC a LESNÍ OVOCE. Kromě výrazné chuti svěží máty přináší klíčový produktový benefit – schopnost jemně čistit jazyk a ústa. Novinka tedy osloví všechny, kteří hledají kombinaci svěží mátové chuti, dentálních benefitů a zároveň upřednostňují bonbony například před žvýkačkou,“ říká David Forman, senior brand manager společnosti Wrigley.
 
Bonbony bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS jsou jedinečné svými vlastnostmi, různorodé příchutě poskytnou člověku příjemnou chuť a osvěží celá ústa. Specifické jsou tyto mátové bonbony především svou strukturou. Na spodní straně bonbonu jsou vytvořeny jemné vlnky, které při použití jemně čistí jazyk a zbavují ústa škodlivých bakterií. Díky svému složení jsou ideálním denním doplňkem pro každého, kdo má zájem o zdraví svých zubů, jsou totiž bez cukru. Proto slouží jako náhrada v momentech, kdy si nemůžeme řádně vyčistit zuby kartáčkem se zubní pastou.

Všechny tři varianty bonbonů bez cukru ORBIT PROFESSIONAL MINTS – CLASSIC, LESNÍ OVOCE a FRESHMINT – jsou prodávány ve stylové uzavíratelné krabičce. Proto jsou ideálním osobním „společníkem“ do kabelky nebo do kapsy. Všechny příchutě jsou dostupné v běžné obchodní síti za cenu 18,90 Kč.


Věděli jste, že…
…v roce 1996 se ČR přiřadila k vyspělým zemím a vytvořila novou profesi ve stomatologii – dentální hygienistku
…barva jazyka odráží zdravotní stav těla
…nejsilnější sval v lidském těle je jazyk

Více na www.OrbitKlub.cz.

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme balíček s produkty Orbit v hodnotě 500 Kč.

Vyhrává 1., 200., 400., 600. a 800. správná odpověď.Nápovědu hledejte zde: www.OrbitKlub.cz

Soutěž probíhá od 5.  do 30. října 2011.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat