Exkluzivně: VIP vstupenky na seminář Marka Dzirasy

Dnes můžete soutěžit o zcela mimořádnou cenu – VIP vstupenku na vánoční seminář Marka Dzirasy a oslavu jeho narozenin.

Součástí vstupenky je také kniha novinářky Jaroslavy Timkové  21dnů – Mark Dzirasa, která se v krátké době stala velmi úspěšnou a novinku, motivační diář, který vám pomůže zajistit rovnováhu v životě. Seminář bude zaměřen na vztahy, plánování, dotkne se také Vánoc a přinese návod na rok 2012, na rok plný hojnosti.

Součástí programu je také korporátní bubnování, velmi zajímavá meditační technika, kterou v současnosti využívají největší korporace světa.

A když nevyhrajte – vstupenky, knihu nebo diář si můžete koupit na www.21dnu.cz, dostanete návod na změnu, kterou chcete udělat již dlouho.

Jaroslava Timková: Mark Dzirasa 21 dnů

Kniha Jaroslavy Timkové, které v interview po dobu 21 dnů odpovídal jedinečný motivační speaker, trenér a mentor Mark Dzirasa, spojuje profesní růst s růstem podnikatelským a dokonce i s růstem duchovním. Najdete v ní techniky z korporátních tréninků, myšlenky a návody od úspěšných podnikatelů z celého světa, stejně jako Markovy zážitky s velkými osobnostmi duchovního života. Dostanete praktické návody pro váš osobní růst, ale poznáte také rituály a praktiky z různých spirituálních tradic ze všech kontinentů.

Mark pracoval se stovkami lidí a v knize se opírá o dlouholeté zkušenosti při práci s lidmi, z podnikání i politiky. Za 17 let v obchodním podnikání, v businessu profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro desetitisíce posluchačů. Vyučuje komunikaci, vyjednávání, osobní efektivitu a time management, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, mentalitu úspěchu, relaxační, meditační a vizualizační techniky, koučuje profesní rozvoj a osobní růst. Jeho obchodní organizací prošlo přes dva tisíce lidí. Pět let pracoval pro globální korporace a 13 let aktivně v politice. Kromě toho se pohybuje v prostředí komunit kolem duchovních mistrů, překládá světové motivační speakery pro pětitisícová auditoria ve sportovních halách i menší semináře duchovních učitelů.

Jaroslava Timková je novinářka s dvacetiletou zkušeností z oboru dodává knize perspektivu běžného čtenáře a i velké pravdy zjednodušuje na úroveň běžného chápání. Na rozdíl od mnoha materiálů různých duchovních škol či klasické podnikatelské literatury, je kniha psána velmi lehkou formou, takže ji můžete číst cestou do zaměstnání nebo si ji vzít třeba na dovolenou. Je to kniha, která bude vaším průvodcem na cestě od oddělenosti k jednotě, na cestě od mentality nedostatku k mentalitě hojnosti, zkrátka na vaší cestě od strachu k lásce, na cestě spokojeným životem.

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme jednu ze skvělých cen!

1.cena: 2 vstupenky na VIP vánoční seminář + kniha i diář Marka Dzirasy
2 . a 3. cena: vstupenky na VIP vánoční seminář
4. a 5. cena: diář Marka Dzirasy

Vyhrává 1., 100., 200., 300. atd. správná odpověď.


Nápovědu hledejte na www.21dnu.cz
Soutěž probíhá od 10. listopadu do 17. prosince 2011.

Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat