Vyhrajte dárkové balíčky od Mary Kay a buďte ještě krásnější!

Kdy může rtěnka znamenat více než krásu?

Mary Kay již pošesté zahajuje tradiční projekt „Krása, která se počítá“. V tomto projektu jde především o pomoc dětem, které to potřebují. Můžete se opět připojit k celosvětovému úsilí Mary Kay a zlepšit tak jejich životy. Vše začalo 12. května, v den narozenin Mary Kay Ash.

Na počest 50. výročí Mary Kay představila limitovanou edici exkluzivní Krémové rtěnky One Woman Can™ s dvoubarevným efektem ve slavnostním zlatém balení. Zamilujete si sametově jemnou konzistenci a příjemnou hydrataci, kterou rtěnka poskytuje. Barevné spirálky této rtěnky splynou na rtech v jeden harmonický nový odstín, který sluší všem tónům pleti.

Od 12. května do 15. prosince 2013 Mary Kay v České a Slovenské republice přispívá částkou v hodnotě 20 Kč / 0,70 € z prodeje každé této rtěnky na charitativní projekty. Celková částka z celoročního prodeje bude v ČR věnována Fondu ohrožených dětí* a v SR občanskému sdružení Ivany Christové Orin Panacea**. Připojte se i VY k odkazu Mary Kay pomáhat druhým a zapojte se do projektu „Krása, která se počítá“.

Díky tomuto projektu a věrným zákaznicím věnovala Mary Kay v minulém roce miliony dolarů z celosvětového prodeje Mary Kay® NouriShine Plus™ Lesků na rty na projekty, které změní životy žen a dětí na celém světě. V České republice činil příspěvek Fondu ohrožených dětí celkem 82 000 Kč a na Slovensku činil příspěvek občanskému sdružení Orin Panacea celkem 1 404,20 €.

Rtěnku můžete zakoupit u své nezávislé kosmetické poradkyně. Pokud ještě nemáte svoji nezávislou kosmetickou poradkyni, můžete ji najít právě zde. Více informací najdete na stránkách společnosti Mary Kay www.marykay.cz.

*Fond ohrožených dětí je občanské sdružení, které pomáhá sociálně ohroženým dětem. Společnost Mary Kay® spolupracuje s tímto sdružením již od roku 2003.

**Orin Panacea je občanské sdružení Ivany Christové, jehož cílem je revitalizace nemocnic a zdravotnických zařízení včetně zlepšení kvality života dětských onkologických pacientů na Slovensku. Společnost Mary Kay® spolupracuje se sdružením od roku 2005.
 

Pro 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, máme TimeWise® Hydratační krém proti stárnutí s SPF 30 v hodnotě 870 Kč!

Vyhrává 1., 100., 200. atd. správná odpověď.

Nápovědu hledejte na stránkách www.marykay.cz
Soutěž probíhá od 24. června do 7. července 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
134 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat