Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte dárkové balíčky od Mary Kay a buďte ještě krásnější!

Kdy může rtěnka znamenat více než krásu?

Mary Kay již pošesté zahajuje tradiční projekt „Krása, která se počítá“. V tomto projektu jde především o pomoc dětem, které to potřebují. Můžete se opět připojit k celosvětovému úsilí Mary Kay a zlepšit tak jejich životy. Vše začalo 12. května, v den narozenin Mary Kay Ash.

Na počest 50. výročí Mary Kay představila limitovanou edici exkluzivní Krémové rtěnky One Woman Can™ s dvoubarevným efektem ve slavnostním zlatém balení. Zamilujete si sametově jemnou konzistenci a příjemnou hydrataci, kterou rtěnka poskytuje. Barevné spirálky této rtěnky splynou na rtech v jeden harmonický nový odstín, který sluší všem tónům pleti.

Od 12. května do 15. prosince 2013 Mary Kay v České a Slovenské republice přispívá částkou v hodnotě 20 Kč / 0,70 € z prodeje každé této rtěnky na charitativní projekty. Celková částka z celoročního prodeje bude v ČR věnována Fondu ohrožených dětí* a v SR občanskému sdružení Ivany Christové Orin Panacea**. Připojte se i VY k odkazu Mary Kay pomáhat druhým a zapojte se do projektu „Krása, která se počítá“.

Díky tomuto projektu a věrným zákaznicím věnovala Mary Kay v minulém roce miliony dolarů z celosvětového prodeje Mary Kay® NouriShine Plus™ Lesků na rty na projekty, které změní životy žen a dětí na celém světě. V České republice činil příspěvek Fondu ohrožených dětí celkem 82 000 Kč a na Slovensku činil příspěvek občanskému sdružení Orin Panacea celkem 1 404,20 €.

Rtěnku můžete zakoupit u své nezávislé kosmetické poradkyně. Pokud ještě nemáte svoji nezávislou kosmetickou poradkyni, můžete ji najít právě zde. Více informací najdete na stránkách společnosti Mary Kay www.marykay.cz.

*Fond ohrožených dětí je občanské sdružení, které pomáhá sociálně ohroženým dětem. Společnost Mary Kay® spolupracuje s tímto sdružením již od roku 2003.

**Orin Panacea je občanské sdružení Ivany Christové, jehož cílem je revitalizace nemocnic a zdravotnických zařízení včetně zlepšení kvality života dětských onkologických pacientů na Slovensku. Společnost Mary Kay® spolupracuje se sdružením od roku 2005.
 

Pro 5 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, máme TimeWise® Hydratační krém proti stárnutí s SPF 30 v hodnotě 870 Kč!

Vyhrává 1., 100., 200. atd. správná odpověď.

Nápovědu hledejte na stránkách www.marykay.cz
Soutěž probíhá od 24. června do 7. července 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Jehněčí kotletky s italským sýrem

Jehněčí kotletky s italským sýrem

9 hlasů
55min 837 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pečený bažant

13 hlasů
2h a 30min 506kJ 260 Kč

Bažant pečený na bílém víně s houbami.

Kopřivový salát s mladou mrkví

9 hlasů
20min 368kJ 55 Kč

Jarní salát s kopřivami.

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více