Zbavte se celulitidy a zpevněte své tělo!

Vyhrajte jeden z 5 balíčků Dermacol!

Soutěžte s námi o 5 kosmetických balíčků ENJA od značky Dermacol, díky kterým zatočíte s celulitidou a ochablou pokožkou. Vyzkoušejte ENJA Kryo sprej proti celulitidě se zeštíhlujícím efektem a pečující ENJA Tělový olej s koenzymem Q10, díky nimž dosáhnete viditelně svůdnějších a pevnějších křivek. Obsažené aktivní látky v ENJA Kryo spreji aktivují odbourávání tuků v těle, zvyšují rychlost jejich spalování a zabraňují jejich opětovnému ukládání.

ENJA Tělový olej s koenzymem Q10 obsahující oleje z avokáda, hroznů a meruňkových jadérek, zase intenzivně pečuje o vaši pokožku, viditelně ji zpevňuje, vyživuje a chrání. Součástí balíčku je také ENJA Zpevňující sprchový gel, který osvěžuje pokožku a zvyšuje její pružnost. Vhodně tak doplňuje program péče formování postavy. Dosáhněte pružnější, pevnější a zvláčněné pokožky bez celulitidy!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a jeden z 5 balíčků ENJA v hodnotě 477 Kč může být právě váš.

Vyhrává 1., 100., 200., 300. atd. správná odpověď.

Nápovědu hledejte na stránkách www.dermacol.cz
Soutěž probíhá od 29. července do 11. srpna 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat