FOTOSOUTĚŽ se Signal: Za jednu fotku zubní péče na celý rok!

Pošlete fotku a vyhrajte!

Prázdniny se nám přehouply do své poslední čtvrtiny a mnoho z vás už má dozajista dovolenou za sebou. Abychom vám zlepšili náladu, připravili jsme společně se značkou Signal velkou fotografickou soutěž o nejkrásnější úsměv, ve které můžete vyhrát balík zubní hygieny pro celou rodinu a bezplatné návštěvy u pražské zubní hygienistky Michaely Kumherové.

Nedílnou součástí všech výherních balíčků bude novinka v portfoliu zubních past Signal White Now Gold – jediná zubní pasta, která dokonale padne vaší kabelce. Tato nová bělící zubní pasta s okamžitým opticky bělícím účinkem nyní obsahuje třikrát více bělících složek, a tak bude dozajista patřit mezi nezbytnosti, které v dámské kabelce nemohou scházet. Umístěte ji na čestné místo hned vedle vaší rtěnky a řasenky! Před důležitým rande či pracovní schůzkou rozzáří díky patentované formuli vaše zoubky již po prvním vyčištění a posílí tak vaši sebedůvěru. Více informací o této novince najdete na www.signalweb.cz Případně můžete navštívit facebookovou stránku společnosti Signal - facebook.com/SignalCeskaRepublika

Vše, co tedy musíte nyní udělat, je poslat tu nejhezčí usměvavou fotografii, kterou doma máte a pak si držet pěsti, aby se právě ta vaše fotografie líbila našim čtenářkám a čtenářům nejvíce. Můžete dát samozřejmě vědět všem známým a přátelům, aby vás přišli podpořit!  

Prohrabte tedy své elektronické archivy, stáhněte z fotoaparátů poslední fotky z dovolené nebo vytvořte speciální fotografii jen pro tuto příležitost. A pak už vzhůru do boje o nejkrásnější úsměv!

Jak soutěžit?

Fotografická soutěž o nejkrásnější úsměv se Signal White Now Gold probíhá od 19. srpna do 8. září 2013. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografie s kontaktními údaji prostřednictvím formuláře níže, nebo zasláním fotografie spolu s kontaktními údaji na adresu redakce (redakce@bety.cz).

Soutěžící se do fotografické soutěže přihlašuje pouze jednou fotografií.

O vítězích soutěže rozhodnout v hlasování sami čtenáři.

Odesláním soutěžní fotografie dává účastník soutěže souhlas s použitím fotografie pro účely propagace soutěže na serveru Bety.cz, sociálních sítích a serverech a sociálních sítích parnera soutěže.

Redakce si dále vyhrazuje právo nezařadit fotografii do soutěže, pokud její obsah bude nevhodný, nebo nebude s souladu s tématem soutěže.

Redakce si vyhrazuje právo zasáhnout do průběhu hlasování, pokud zjistí jakýkoliv pokus o zmanipulování hlasování - tj. jakékoliv hlasování pomocí automatických systémů, tzv. robotů, je zakázáno a může mít za následek vyřazení ze soutěže. Stejně tak použití jiných způsobů umožňujících opakované nemanuální hlasování bude kvalifikováno jako pokus o podvod a soutěžící bude ze soutěže vyloučen.
Obecná pravidla soutěží najdete zde.

Pro 10 z vás, kteří budou mít nejvíce hlasů, máme skvělé ceny od Signal!

Ceny do soutěže:

4.-10. místo: balíček zubní hygieny včetně zubní pasty Signal White Now Gold a ústní vody Signal White Now  + župan Signal
3. místo: balík zubní hygieny pro celou rodinu na čtvrt roku + dva župany + 1 volnou návštěvu u zubní hygienistky
2. místo: balík zubní hygieny na půl roku + 3 župany a dvě bezplatné návštěvy u zubní hygienistky
1. místo: balík zubní hygieny na celý rok + 4 župany a tři bezplatné návštěvy u zubní hygienistky

HLASOVAT PRO SVÉ FAVORITY MŮŽETE PRŮBĚŽNĚ
ZDE!

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat