Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Soutěž s vánočními výrobky ORION: Posviťte Ježíškovi na cestu!

Přihlaste fotku vašeho nejlépe ozdobeného vánočního stromečku!

Ke klasickým českým Vánocům neodmyslitelně patří stromeček bohatě ozdobený vánočními kolekcemi. Letos vám váš stromeček přinese nejen pohodovou vánoční atmosféru, ale může vám pomoci také vyhrát víkendový pobyt v Krušných horách, kde se s celou rodinou můžete podívat na Ježíškovu cestu na Božím Daru.  
Zdobení vánočního stromečku přináší skoro stejné potěšení, jako následné nenápadné ujídání sladkých ozdob. Aby byly obě činnosti opravdovou radostí, připravil ORION pestrý výběr vánočních kolekcí. Rozmanitý výběr chutí, tvarů a barev v jednotlivých kolekcích vám pomůže sladit Vánoce právě do té barvy a chuti, kterou máte nejraději.

ORION myslí i na to, aby se Ježíšek při cestě k vám neztratil – posviťte mu na cestu se zářící vánoční ozdobou, kterou dostanete od 15. 11. při nákupu jakýchkoli vánočních produktů ORION v hodnotě 149 Kč ve vybraných obchodních řetězcích.

Připomenout dětem Ježíška máte možnost i po Vánocích. Na Ježíškovu cestu se můžete podívat na Božím Daru, kam celou rodinu pošle sladká výhra od ORION. Princip soutěže je jednoduchý -  najděte ve svém fotoalbu fotku vašeho nejlépe ozdobeného vánočního stromečku a přihlaste ji do velké vánoční fotosoutěže ORION.*

Vítězné fotografie nejlépe ozdobených stromečků se mohou těšit na celou řadu cen:

•    1. místo: Víkendový pobyt pro celou rodinu v Hotelu Nástup**** blízko Božího Daru v hodnotě 9 999 Kč!
•    2. místo: Výherce získá Velkou rodinnou kolekci ORION a vánoční zářící ozdobu ORION
•    3. místo: Výherce získá Figurkovou kolekci ORION a vánoční zářící ozdobu ORION
•    4.-5. místo:
Výherci získají vánoční zářící ozdobu ORION a vánoční kolekci ORION Červená a vánoční kolekci ORION Stříbrná.
•    6.-10. místo: Výherci získají vánoční zářící ozdobu ORION

Více informací hledejte na www.hvezdaorion.cz a na Facebooku ORION ČOKOLÁDA

V Hotelu Nástup**** v Loučné pod Klínovcem na vás čekají dvě noci v rodinném apartmánu (4 lůžka + možnost přistýlky) včetně polopenze zdarma. Těšit se můžete na bazén, wellness a další překvapení. Z hotelu se pohodovou procházkou dostanete do městečka Boží Dar, které je vyhlášeno Ježíškovým městečkem, ve kterém se s celou rodinou můžete vydat na zajímavou a poučnou Ježíškovu cestu. Více info na: http://www.hotelnastup.cz/.

* Pravidla soutěže:
1.    Čtenáři serveru Bety.cz sami nahrávají fotografie (fotografie ozdobených vánočních stromků z minulých vánoc) do soutěže, počet soutěžících není omezen. Redakce kontroluje pouze vhodnost fotografií. Fotografie je možné nahrávat po dobu 3 týdnů (18. 11. - 8. 12.).
2.    Nahrané fotografie se řadí do galerie, kde budou volně přístupné. Pro každou soutěžní fotografii je možné hlasovat tlačítkem. Hlasování je možné 3 týdny (18. 11. - 8. 12.). Vítězí fotografie s nejvyšším počtem hlasů.
3.    Po uplynutí termínu získá deset účastníků s nejvyšším počtem hlasů ceny. Výherce vyhlásíme v samostatném textu.
4.    V případě 1. ceny - 2 dny ubytování v Hotelu Nástup*** na Klínovci - se zvolený čas ubytování rezervuje prostřednictvím agentury Botticelli na základě aktuálních kapacit hotelu. Poukaz je možné využít do do 20. 12. 2014, nikoli však v období 21.12. 2013 - 5.1. 2014, a 1.2. 2014 - 14.3. 2014, poté bez náhrady propadá.

5.    Odesláním soutěžní fotografie dává účastník soutěže souhlas s použitím fotografie pro účely propagace soutěže na serveru Bety.cz, sociálních sítích a serverech a sociálních sítích parnera soutěže.
6.    Redakce si dále vyhrazuje právo nezařadit fotografii do soutěže, pokud její obsah bude nevhodný, nebo nebude s souladu s tématem soutěže.
7.    Redakce si vyhrazuje právo zasáhnout do průběhu hlasování, pokud zjistí jakýkoliv pokus o zmanipulování hlasování – tj. jakékoliv hlasování pomocí automatických systémů, tzv. robotů, je zakázáno a může mít za následek vyřazení ze soutěže. Stejně tak použití jiných způsobů umožňujících opakované nemanuální hlasování bude kvalifikováno jako pokus o podvod a soutěžící bude ze soutěže vyloučen.
Obecná pravidla soutěží najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Zapečený květák s pórkem

Zapečený květák s pórkem

12 hlasů
1h a 10min 352 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolicový koláč

16 hlasů
60min 565kJ 99 Kč

Koláč nemusí být vždy ovocný, vyzkoušejte zeleninový.

Jehněčí plec na šalotce

4 hlasy
2h a 20min 710kJ 340 Kč

Jehněčí plec pečená s česnekem a šalotkou. Velmi jednoduc...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více