Vyhrajte a ochutnejte sladké vánoční překvapení od společnosti HARIBO

HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým!

Pokud se nemůžete dočkat letošních Vánoc, zasoutěžte si se společností HARIBO o adventní kalendář plný překvapení. Zpříjemní Vám čekání na vánoční nadílku.

Kouzelnou atmosféru Vánoc si můžete vychutnat také s HARIBO medvídky ve vánoční limitované edici. Milovníci HARIBO bonbonků mohou ochutnat například výběr nejoblíbenějších produktů - HARIBO Christmas, HARIBO Gummi Gaudi nebo sváteční balení Zlatých medvídků HARIBO Weihnachts-Bären či HARIBO Weihnachts-Goldbären.

Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO – Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka“  - figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou  jako HARIBO „Zlatý medvídek“ – „Goldbären“. 

Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“.  

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z 8 balíčků HARIBO!

1 balíček pro výherce obsahuje: 5x HARIBO kalendář


Vyhrává 1., 100., 200. atd. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 25. listopadu do 8. prosince 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může přinést nové příležitosti pro posílení vašich partnerských vztahů. Pokud jste ve vztahu, očekávejte, že komunikace s partnerem bude jasnější a plná nových vhledů. Single Berani by se měli mít na pozoru, protože kolem se může objevit... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat