Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 5 stylových kabelek ze ZOOT.cz

Kabelky Victoria Delef v hodnotě 1 599 Kč!

Už dávno neplatí pravidlo, že bychom měli mít v šatníku jen jednu kabelku. Měli bychom jich mít dokonce několik!
 
Aktuálně jsou moderní cvoky, nýty a punk. Pusťte jej do svého šatníku v podobě nové kabelky značky Victoria Delef v hodnotě 1 599 Kč, které do soutěže věnoval ZOOT.cz.
 
Mimochodem, znáte značku Victoria Delef?  „Victorka“ se narodila v roce 2007 ve slunném Španělsku, aby potěšila nejednu ženu, která miluje styl.  Zaměřuje se hlavně na trendy a pohodlí. Pokud tedy chcete být sexy a zaujmout, rozhodně sáhněte po této značce. Navíc každý rok uvádí na trh kolekci speciálně věnovanou  nevěstám! Exkluzivně je na internetu můžete koupit právě na ZOOT.cz.
 
ZOOT.cz je online obchod s módou a home dekorem, který má veškeré své zboží skladem. Dodání vámi objednaných kousků trvá jen pár hodin od posledního kliknutí. Věděli jste, že si svou objednávku v klidu můžete vyzkoušet v zootích Výdejnách radosti nejen v Praze, ale i Brně, Plzni a nově i v Českých Budějovicích? A pozor, nabídka platí i na víkendy! Tzn. že až do Vánoc vyřizujeme vaše objednávky nonstop!

Každý adventní víkend si můžete vyzkoušet a osahat svou objednávku na Výdejnách a zaplatit až to, co se vám opravdu líbí, nebo vám sluší. Nemusíte se bát vyzkoušet si oblečení, protože každá Výdejna má zkušební kabinky, kde budete mít dostatečné soukromí na rozhodování.
 
A na závěr ještě jeden tip na dárek pro vaši drahou polovičku. Zapomeňte na ryze pánské dárky a dejte mu za pouhých 99 Kč VŠE, CO SI PŘEJE.

ZOOT.cz uvádí na letošní vánoční trh šekovou knížku splněných přání, která obsahuje celkem 30 poukázek na služby, které si váš drahý od vás může kdykoliv vybrat. A co mu tímto dárkem můžete například splnit? Večeře při svíčkách, masáž, snídaně do postele, vyléčím tě z kocoviny, můžeš dělat všechny své zlozvyky, kamarádi jsou dnes důležitější, otevřeme si lahev, dnes piješ ty (a já řídím), nebudu se ptát, kam jdeš a kdy přijdeš, k našim pojedu sama, nebudu hysterická, můžeš mi naplácat, pochválím tě za tři věci, dnes máš poslední slovo a mnoho dalšího.

Navíc máte 5 prázdných šekových listů, kam můžete sami dopsat něco osobnějšího. Pokud mu naopak něco z výše uvedených přání nechcete dát, není nic jednoduššího než danou poukázku z šekové knížky předem vytrhnout.

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví otázku, máme kabelku Victoria Delef v hodnotě 1 599 Kč!

Nápovědu hledejte na zoot.cz

Vyhrává 1., 100. 200. atd. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 9. do 28. prosince 2013.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Kuře pečené s rebarborou

Kuře pečené s rebarborou

7 hlasů
1h a 20min 691 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na houbách

9 hlasů
1h a 30min 379kJ 220 Kč

Velmi chutný králík s houbami.

Třešňová bublanina

24 hlasů
60min 813kJ 80 Kč

Osvědčený recept na bublaninu.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více