Soutěžte s lázeňským švihákem o novou kloubní výživu Priessnitz!

Vyhrajte doplněk stravy pro luxusní péči o vaše koluby!

PEČUJTE O SVÉ KLOUBY S LÁZEŇSKÝM ŠVIHÁKEM

Trápí vás potíže s klouby? Tyto problémy v dnešní době sužují většinu populace a přitom na lázně, které mohou pomoci, nejsou často peníze ani čas. Pokud se ani vy do lázní nechystáte, dopřejte si lázeňskou péči alespoň u vás doma.

Máte ideální příležitost vyhrát doplněk stravy Priessnitz® Kloubní výživu Forte+, která je nyní obohacena o kolageny typu I a II pro komplexní výživu chrupavek, kostí, vaziva i šlach! Dále přípravek, který je k dostání v lékárnách, obsahuje boswellii, která přispívá k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů, vitamin C, který pomáhá k tvorbě kolagenu a vitaminy K a D pro udržení normálního stavu kostí. Pouze tato výživa vám poskytne srovnatelnou péči, jako měsíční pobyt v lázních!

Pro 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme Priessnitz® Kloubní výživu Forte se zábalem z oblíbené řady Priessnitz!

Vyhrává 1., 100., 200. atd. správná odpověď.
Soutěž probíhá od 17. do 26. března 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat