Vyhrajte 5x erotickou novelu o sexu v Praze!

Kontroverzní erotická novela o nespoutané vášni uprostřed spoutané Evropy.

Jana Collins : SEX V PRAZE
Kontroverzní erotická novela o nespoutané vášni uprostřed spoutané Evropy

Na pozadí Evropy, sešněrovávané do stále těsnějších okovů nesmyslného systému EU, který všemožně a cíleně vysává lidské jedince, vyrůstá jako kontrast nespoutaná a divoká sexuální vášeň. Příběh je zarámován pravidelnými diskuzemi u kafe tří kamarádek Mileny, Lucie a Hany. Herečka Lucie střídá známosti a užívá si, až ji nakonec uchvátí galantní Francouz Christophe, student politologie. Milena je vdaná s Robertem a mají dvě děti a luxusní restauraci. Vypadá to, že v sexu stále mají co objevovat. Podnikatelka Hana, jejíž aktivity ji často vozí po světě, potká ve vinohradském Nonstopu záhadného muže, který ji zcela uchvátí. Osudový romantický vztah, který mezi oběma hrdiny vzniká, není bez problémů. Jak to bude dál? Bude Hana umět zkrotit poněkud problematického milence?

Kontroverzní novela Jany Collins není klasickou erotickou novelou, je to dílko mnohovrstevné a každá čtenářka i čtenář si v ní najde ať už inspiraci, otázky k zamyšlení, příběh nebo zajímavé úvahy o současné společnosti a systému, ve kterém žijeme. Nejednoznačnost a zdánlivá bezvýchodnost situace, ve které se ocitá hlavní hrdinka, úspěšná žena, jejíž nejvyššími metami jsou Láska, Svoboda, Krása, Inteligence, když se vášnivě zamiluje do problematického muže jako by odrážela bezvýchodnost systému, kde se rozbujel komunismus a plíživě a pomalu se vtiskává do myslí lidského jedince. Jak tyto hodnoty najít ve společnosti, kde si hrdinka uvědomuje její omezení ? Jak tyto hodnoty vědomě realizovat ? Tyto problémy se odrážejí v erotickém příběhu dvou hlavních postav a zůstávají nevyřčené. V hlavní postavě muže se nabízí obraz zdegenerovaného mužství, které však má silný potenciál k rozvoji. Není to obraz dnešní české společnosti ? Toto zdegenerované mužství jako by bylo odrazem a nastavovalo zrcadlo zdegenerovanému společenskému systému, v němž žijeme a který si neuvědomujeme.

Jana Collins ve své novele provokuje a nutí k zamyšlení. Nabízí teorii, že čím více je společenský systém represivní, tím větší úchylnosti od normálního sexuálního chování u jedinců žijících v něm vznikají. Vykresluje jakousi iniciační cestu hlavní postavy Hany, která schází do podzemí a podsvětí, aby se setkala se sebou a svými nejskrytějšími touhami a vášněmi, a to prostřednictvím průvodce – záhadného muže, který ji zasvěcuje do sexuálních rozkoší a možná, že je to Nadsamec.

Knihu koupíte na knihkupectvích Bux.cz a Kosmas.cz.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 5x knihu Jany Collins: SEX V PRAZE.

Soutěž probíhá od 17. do 24. června 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat