Soutěžte s námi o trio oblíbených cukrovinek od společnosti HARIBO

Oslaďte si léto!

Společnost s tradicí zakořeněnou ve sladkostech, to je HARIBO. Málokdo nezná její cukrovinky, které se staly jedničkou na světovém trhu. Každý produkt začíná svou cestu náčrtkem na papíře výrobního návrháře a až důslednou ruční prací získá vlastní výrobní formu, ať už jde o Zlatého medvídka HARIBO Goldbären, veselé kostičky HARIBO Funny Cubes nebo pestré kytičky HARIBO Flower Power.Široké spektrum produktů různých tvarů i chutí je neustále rozšiřováno o nové výrobky, které chutnají malým i velkým spotřebitelům. V loňském roce byla na trh úspěšně uvedena atraktivní pěnová cukrovina HARIBO Funny Cubes. Každý sáček v sobě ukrývá barevné kostičky s veselými obličeji s ovocnými příchutěmi, limetka, banán, černý rybíz a ovocný mix.

HARIBO Flower Power jsou ovocné želatinové kytičky, které se staly velmi oblíbenými pro svoji jedinečnou chuť a nápaditý design. A především jako skutečné květiny i HARIBO Flower Power přinášejí radost všem obdarovaným.

Kolové bonbóny HARIBO Coala-Tatzen ve tvaru tlapiček medvídka koaly s ovocnou příchutí jsou novinkou tohoto roku. HARIBO Coala-Tatzen jsou výrobkem, ve kterém se snoubí skvělý nápad, originální provedení a především neodolatelná chuť. Tyto plněné kolové želatinové cukrovinky v sobě ukrývají ovocnou náplň, která vhodně doplňuje kolovou příchuť. Příchuť višně, citrónu a pomeranče se skvěle hodí k nezaměnitelnému aroma koly.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a pět z Vás může ochutnat tuto sladkou trojici od společnosti HARIBO a ještě k tomu dostane malý dárek.

Nápovědu naleznete na webových stránkách www.haribo.com.

Soutěž probíhá od 7. do 20. července 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat