Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pečujte o svou pokožku po celé léto. Vyhrajte Daylong!

Soutěž o balíček produktů Daylong!

Sluneční paprsky a teplé letní počasí nám letos dávají pořádně zabrat. Kdo z nás by si ale tu příjemnou letní atmosféru nechtěl co nejvíce užít? Nenechte se ale obalamutit. Sluníčko dokáže být velice zrádné, ať už jste na pláži nebo jen někde na výletě. Zapomínat bychom na naši pokožku neměli ani po celém dni, když jsme doma. Slunce si oddychne a naší kůži bychom to měli dopřát také.

Kdy si dát pozor

Slunce je mnohem agresivnější než dříve. Zvyšuje se totiž jeho aktivita a výrazně oslabuje ozonová vrstva. Týká se to i našich končin. Měli bychom se proto chránit nejen při cestách do exotických a přímořských krajů, ale i cestou do práce nebo při pobytu na oblíbené letní zahrádce. Kromě účinné ochrany je ale třeba myslet také na patřičné ošetření sluncem namáhané kůže.

Jak se chová kůže

„Během nadměrného působení UV záření na kůži dochází u osob světlých fototypů k obranné zánětlivé reakci za účelem ochrany buněčného jádra. Tato zánětlivá reakce se navenek projevuje zčervenáním kůže. U vyšších fototypů má nadměrná expozice slunečnímu záření kromě mírného zarudnutí za následek různě intenzivní pigmentování (hnědnutí), které má vytvořit jakýsi ochranný deštník nad jádrem buňky. Dále dochází ke ztlušťování rohové vrstvy, tedy k následnému olupování. Produkty s obsahem vitaminů a panthenolu aplikované po pobytu na slunci napomáhají zklidnění tohoto zánětu," říká Alena Machovcová, primářka dermatovenerologie z Fakultní nemocnice Motol. Kosmetické přípravky s označením „after sun" tedy kůži ošetřují a hydratují, mnohé z nich navíc příjemně chladí a přináší úlevu. Jen dokonale hydratovaná a vyživená pleť vydrží být dlouho neporušená a snědá. Po pobytu u vody na sluníčku se proto vždy osprchujte a namažte přípravkem s panthenolem, který má výrazné regenerační účinky a působí do hloubky. Mažte se pak normálně každý den. Když bude kůže dostatečně vláčná, nebudete se loupat.

TIP PRO VÁS!

Daylong after sun Repair je ošetřující lipozomální locio s unikátním složením. Kromě dexpanthenolu a glycerinu obsahuje také unikátní aktivní enzym na opravu DNA - endonukleázu, která se přirozeně vyskytuje v lidské kůži. Po použití Daylong after Sun Repair dochází k rychlé regeneraci kůže, působí tedy jako účinná prevence jejího předčasného stárnutí. Výrobek se rychle vstřebává a na kůži zanechává příjemný pocit také díky příjemné a decentní vůni. Je vyroben bez přídavných konzervačních látek. K dostání v každé dobré lékárně od 311 Kč.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 5x balíček produktů Daylong!

Nápovědu hledejte na www.daylong.cz

Soutěž probíhá od 11. do 24. srpna 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Filé s pomerančem

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 341 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jablková žemlovka z mazance

30 hlasů
40min 769kJ 85 Kč

Zbyl vám doma mazanec, vánočka nebo rohlíky? Z toho vš...

Divoká rýže s dýňovými semínky

9 hlasů
50min 930kJ 120 Kč

Dva druhy rýže s dyňovými semínky a strouhaným sýrem.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více