Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pečujte o svou pokožku po celé léto. Vyhrajte Daylong!

Soutěž o balíček produktů Daylong!

Sluneční paprsky a teplé letní počasí nám letos dávají pořádně zabrat. Kdo z nás by si ale tu příjemnou letní atmosféru nechtěl co nejvíce užít? Nenechte se ale obalamutit. Sluníčko dokáže být velice zrádné, ať už jste na pláži nebo jen někde na výletě. Zapomínat bychom na naši pokožku neměli ani po celém dni, když jsme doma. Slunce si oddychne a naší kůži bychom to měli dopřát také.

Kdy si dát pozor

Slunce je mnohem agresivnější než dříve. Zvyšuje se totiž jeho aktivita a výrazně oslabuje ozonová vrstva. Týká se to i našich končin. Měli bychom se proto chránit nejen při cestách do exotických a přímořských krajů, ale i cestou do práce nebo při pobytu na oblíbené letní zahrádce. Kromě účinné ochrany je ale třeba myslet také na patřičné ošetření sluncem namáhané kůže.

Jak se chová kůže

„Během nadměrného působení UV záření na kůži dochází u osob světlých fototypů k obranné zánětlivé reakci za účelem ochrany buněčného jádra. Tato zánětlivá reakce se navenek projevuje zčervenáním kůže. U vyšších fototypů má nadměrná expozice slunečnímu záření kromě mírného zarudnutí za následek různě intenzivní pigmentování (hnědnutí), které má vytvořit jakýsi ochranný deštník nad jádrem buňky. Dále dochází ke ztlušťování rohové vrstvy, tedy k následnému olupování. Produkty s obsahem vitaminů a panthenolu aplikované po pobytu na slunci napomáhají zklidnění tohoto zánětu," říká Alena Machovcová, primářka dermatovenerologie z Fakultní nemocnice Motol. Kosmetické přípravky s označením „after sun" tedy kůži ošetřují a hydratují, mnohé z nich navíc příjemně chladí a přináší úlevu. Jen dokonale hydratovaná a vyživená pleť vydrží být dlouho neporušená a snědá. Po pobytu u vody na sluníčku se proto vždy osprchujte a namažte přípravkem s panthenolem, který má výrazné regenerační účinky a působí do hloubky. Mažte se pak normálně každý den. Když bude kůže dostatečně vláčná, nebudete se loupat.

TIP PRO VÁS!

Daylong after sun Repair je ošetřující lipozomální locio s unikátním složením. Kromě dexpanthenolu a glycerinu obsahuje také unikátní aktivní enzym na opravu DNA - endonukleázu, která se přirozeně vyskytuje v lidské kůži. Po použití Daylong after Sun Repair dochází k rychlé regeneraci kůže, působí tedy jako účinná prevence jejího předčasného stárnutí. Výrobek se rychle vstřebává a na kůži zanechává příjemný pocit také díky příjemné a decentní vůni. Je vyroben bez přídavných konzervačních látek. K dostání v každé dobré lékárně od 311 Kč.

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 5x balíček produktů Daylong!

Nápovědu hledejte na www.daylong.cz

Soutěž probíhá od 11. do 24. srpna 2014.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Salát z cuket

Salát z cuket

6 hlasů
40min 319 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tuňák s rozinkami

9 hlasů
30min 1204kJ 200 Kč

Recept na tuňáka s rozmarýnem a rozinkami.

Luštěninová polévka

3 hlasy
50min 173kJ 60 Kč

Luštěniny bezesporu patří do zdravého jídelníčku. Zkuste ...

Poradny

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Jak se krátí dovolená při pracovní neschopnosti?

Dobrý den,nárok na dovolenou se krátí o 1/12 za prvních 100 zmeškaných směn a za každých dalších ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více