Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte Deset tajemství lásky

Muži a ženy jsou rozdílní, ale netvoří oddělené světy.

V knize Deset tajemství lásky autoři ukazují, že všechny zdravé páry procházejí okamžiky vzájemného zápolení a že hlavním úkolem naplněného partnerského života je naučit se být si blízko, a zároveň si uchovat svou individualitu. Muži a ženy jsou rozdílní, ale netvoří oddělené světy. Sexuální napětí a komunikační problémy jsou vždy příležitostí proniknout na novou úroveň vzájemné blízkosti a otevřenosti.

Autoři Steve a Shaaron Biddulphovi napsali svou knihu se smyslem pro humor a otevřeností, jež se líbí mužům i ženám. Dobře rozumějí kouzlu lásky a chápou také, jak je důležité zůstat sami sebou - naučit se nesouhlasit, namítat a smát se.

Kniha vám odhalí tajemství vzájemné přitažlivosti, čím se řídíme při výběru partnera, jakým jste párem nebo třeba, že bez hádek to nikdy nepůjde a že řešení problémů vás sbližuje. Nechybí ani speciální lekce pro pokročilé...

 


Ukázka z knihy

Podívejte se, co máte napsáno na tričku

Co když nemůžete najít partnera nebo neustále přitahujete "špatné typy"? Při hledání životní lásky má každý z nás jistý základní postoj. Máme jej vepsaný ve tváři, vyjadřujeme jej slovy, držením těla i způsobem chůze. Skoro, jako bychom jej měli napsaný na tričku. Je to naše výpověď o tom, zda a jak chceme být milováni.
Někteří lidé nosí neviditelné tričko, na němž se skví nápis, který by se hodil pro štěně nebo pro malé dítě: "Prosím, mějte mě rádi." Na takovou prosbu zareaguje maminka nebo tatínek, ale ne dospělý a rovnocenný partner.
Jiní lidé na to jdou z opačné strany. Na jejich tričku je nápis: "Nepotřebuji vaši lásku!" Je to samozřejmě pravda, ale proč to sdělují? V přísně střeženém paláci obvykle sedí ustrašený král nebo královna!
Jaký nápis na tričku vám tedy zajistí vítězství? Na výrazném pozadí je malým, ale čitelným písmem napsáno: "Jsem, jaký jsem. Mám se rád. Rád dávám lásku a rád ji přijímám. Pokud si myslíš, že jsi dost dobrý, pojď to zkusit."
.....
Nejčastější překážkou nového vztahu je okolnost, že se nezbavíme zranění, která jsme si odnesli ze starého vztahu. Nikdo přirozeně netouží po nových zraněních. Pokud si dovolíte truchlit, plakat, zuřit a třeba i napsat dopis na rozloučenou (jen proto, abyste ho spálili), snáze se zbavíte bolesti a budete si připadat čistší, chytřejší a připravení vykročit na další cestu.

Cena: 203 Kč, při objednání on-line v nakladatelství Portál

Pro 3 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku, máme knihu Deset tajemství lásky od nakladatelství Portál.

Vyhrává 1., 100. a 200. správná odpověď.


Nápovědu hledejte v on-line obchodě
nakladatelství Portál

Soutěž probíhá od 15.  do 30. června 2010.
 
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Fazole na červeném víně

Fazole na červeném víně

11 hlasů
1h a 10min 472 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rýžová polévka

13 hlasů
35min 334kJ 65 Kč

Hustá a výživná polévka z rýže.

Celozrnné vafle

11 hlasů
40min 438kJ 55 Kč

vafle z ovesných vloček

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více