Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte specializovanou výživu pro vlasy DonnaHAIR FORTE

Abyste měla krásné a zdravé vlasy, chce to začít z gruntu – od vlasové cibulky!

Vyhrajte specializovanou výživu pro vlasy DonnaHAIR FORTE

Trápíte se se svými vlasy? Jsou suché, polámané, v konečcích roztřepené a tak celkově bez života? Vlasové masky a zábaly pomohou jen na chvíli a problém pouze zakryjí. Abyste měla dlouhodobě krásné a zdravé vlasy, chce to začít z gruntu – od vlasové cibulky!

Právě odtud získává vlas všechny důležité látky pro svůj růst a kvalitu. Pokud je cibulka nedostatečně zásobená vitaminy, minerály a stopovými prvky, nemůže produkovat zdravý vlas. Normálně by si tyto látky vzal organizmus z pestré a vyvážené stravy. Bohužel ne vždy je náš jídelníček takto vyvážený. Proto jsou v lékárnách k dostání specializované přípravky, které doplní chybějící látky.
 
Přípravek DonnaHAIR® FORTE vyniká nad ostatními vysokým množstvím aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk. Každá tobolka tohoto doplňku stravy obsahuje také vysokou dávku tří důležitých aminokyselin: methionin, cystein a tyrosin, které se časem z vlasů ztrácejí a je potřeba je doplňovat. DonnaHAIR® FORTE je navíc obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé, která podporuje přeměnu těchto aminokyselin na keratin - základní stavební prvek vlasů. Díky této kombinaci látek je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

Složení tohoto přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen. Více o něm zjistíte na www.DonnaHAIR.cz.

Přípravky DonnaHAIR® FORTE zakoupíte ve své lékárně nebo v e-shopu www.zlekarny.cz. Nyní v limitované edici s náušnicemi nebo přívěškem Qualisoft® s krystaly SWAROWSKI® ELEMENTS!

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a vyhrajte 5x 3měsíční kůru Donna HAIR 90tob. s náušnicemi s krystaly SWAROVSKI® ELEMENTS.

Nápovědu naleznete na stránkách www.zlekarny.cz.

Soutěž probíhá od 27. října do 10. listopadu2014.
Vyhrává 100., 200., 300. atd. správná odpověď.
Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuře v bílém víně

Kuře v bílém víně

8 hlasů
1h a 35min 392 kJ 199 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněná rajčata

7 hlasů
1h a 15min 693kJ 140 Kč

Rajčata plněná mletým masem.

Kuřecí stehna s bylinkami

8 hlasů
1h a 5min 644kJ 145 Kč

Kuře pečené s bylinkami a citróny.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více