Vyhrajte 5x balíček NIVEA v hodnotě 715 Kč!

Unikátní perlové sérum a energizující denní krém proti vráskám!

Vyzkoušejte unikátní novinku NIVEA Perlové sérum

Perlové sérum využívá speciální technologii perel, které v sobě udržují vysokou koncentraci koenzymu Q10. Perly jsou obklopeny intenzivně hydratačním gelem obohaceným o kyselinu hyaluronovou a kreatin.

Stlačením dávkovače se perly rozmělní a koenzym Q10 se smísí s gelem. Vznikne tak čerstvě aktivované sérum pro okamžitou aplikaci.

Sérum poskytuje pleti to, co již přirozeným stárnutím ztratila. Účinně doplňuje množství koenzymu Q10, který spolu s kyselinou hyaluronovou a kreatinem redukuje vrásky, aktivně působí proti stárnutí pleti, dodává jí pružnost, pevnost a energii potřebnou pro dokonalou regeneraci.

Hedvábná konzistence je ideálním základem pod denní i noční krém.

Energizující denní krém proti vráskám Q10 plus

Pečující složení krému dodává pleti energii, bojuje proti známkám únavy a okamžitě probouzí zářivý a svěží vzhled pleti.

Krém obsahuje koenzym Q10 a kreatin, který zvyšuje účinnost přípravku tím, že optimalizuje pozitivní účinky koenzymu Q10 a zrychluje proces uvolňování energie v pleťových buňkách.

V kombinaci s výtažky z plodů kustovnice čínské (goji) tak účinně bojuje proti prvním vráskám zevnitř. Goji poskytuje pleti přesně ty složky, které potřebuje pro podporu buněčné vitality a zmírnění známek únavy. Aktivní látky pronikají do hlubších vrstev kůže a pleť oživují, vyhladí a rozzáří tak, že vypadá jako po vydatném celonočním spánku. Není již třeba překrývat třpytkami. Ideální pod make-up.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků NIVEA obsahující Perlové sérum Q10 plus a energizující denní krém proti vráskám Q10 plus v hodnotě 715 Kč!

Nápovědu hledejte na www.nivea.cz

Soutěž probíhá od 30. listopadu do 13. prosince 2015

Vyhrává 100., 200. a 300. odpověď.
Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna
17:41

Core cvičení

Core cvičení
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
39 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat