Soutěžte o proměnu Vaší postavy s Expreskou!

Podělte se o své zkušenosti a buďte inspirací pro další ženy!

Ráda byste s příchodem teplých dnů zapracovala na své postavě? Vybrat cvičení, které Vám bude vyhovovat a zároveň bude finančně i časově nenáročné je leckdy oříškem, který ne a ne rozlousknout.  

Dámské fitness centrum Expreska Vám v tom pomůže. Pro tři z Vás připravila jarní soutěž, která Vám pomůže vyrýsovat své křivky do letních dnů.

Do soutěže se můžete zapojit jednoduše. Pošlete nám svou báseň na téma „Cvičení v Expresce“.

Tři autorky nejzajímavějších a nejkreativnějších básní budou odměněny členstvím na 3 měsíce*.

Výherkyně navíc budou mít možnost podělit se o své zkušenosti z proměny a stane se tak inspirací pro ostatními čtenářkami Bety.cz!

* Během této doby můžete chodit do jakékoliv z 25 poboček v České republice a kdykoli budete chtít!

Na co se můžete těšit?

Expreska je dámské fitness centrum, které se specializuje se na funkční třicetiminutový kruhový trénink. Nemusíte se ničeho obávat, zkušené trenérky Vám se vším poradí. Jde o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu.

Trénink probíhá na několika hydraulických posilovacích strojích a aerobních mezistanicích, které během pouhých třiceti minut kompletně procvičí všechny svalové skupiny. Tento způsob cvičení zahrnuje všechny důležité fáze tréninku.

Zahřátí

Zahřát se můžete joggingem či step můstkem. Důležité je zvýšit tepovou frekvenci a prohřát tělo.

Silové cvičení

Silový trénink je důležitý pro zachování svalů a vytvarování těla. K tomuto účelu slouží 8 hydraulických pístových strojů. Každý je zaměřen na jinou tělesnou partii a dohromady procvičí celé tělo. Díky cvičení proti hydraulickému odporu se pohybujete plynule a při obousměrném cvičení nedochází ke snížení zátěže.  

Aerobní cvičení

Celkem 8 aerobních mezistanic je rozmístěno mezi hydraulickými stroji a mají za úkol udržovat zvýšenou tepovou frekvenci. Na těchto stanovištích dochází ke spalování tuků v těle.

Závěrečné protažení

Po silovém a aerobním cvičení jsou svaly pěkně prohřáté a připravené na protažení. Závěrečný strečink pomáhá zachovat si ohebnější klouby, zvyšuje rozsah pohybu a efektivnost silového cvičení.

Více informací o kruhovém tréninku nalezne na www.expreska.cz

 

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

39 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
89 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat