Vybavte se na koledníky s lízátky Chupa Chups!

Co dát malým koledníkům? Přeci oblíbená lízátka Chupa Chups!

Zkuste letos koledující děti překvapit i něčím trochu méně tradičním. Namísto čokoládových figurek a vajíček, kterých budou mít tak jako tak plné košíčky, jim nabídněte pestrobarevná lízátka Chupa Chups rozmanitých ovocných příchutí!

Největší radost jim uděláte Chupa Chups sáčky plnými sladkých a šťavnatých lízátek. Že máte koledníky, kteří se nevědí rozhodnout? Zkuste jim nabídnout The best of sáček – mix těch nejoblíbenějších příchutí jako je příchuť kola, jahoda, jablíčko, třešeň nebo jemná lízátka s příchutí jahoda-smetana a malina-vanilka. Anebo preferují kyselé chutě? Tak pak tu je Sour Fruits sáček plný lízátek, která jim zajistí spoustu smíchu díky kyselé chuti, nebo jestli mají spíše rádi tradiční ovocné chutě lízátek, pak je tady sáček Fruits nebo Kolormania. Anebo koledníkům jednoduše připravte velkou mísu se směsí lízátek ze všech sáčků a nechte malé návštěvníky s pomlázkou namíchat si vlastní „koktejl“ chutí přesně podle jejich vybíravých jazýčků.

Mimochodem, se sáčky Chupa Chups dětem nedáváte jenom sladkosti, ale i spoustu zábavy! Na Velikonoce totiž Chupa Chups připravila speciální přebal na všechny sáčky lízátek, kde najdou veselé velikonoční obrázky, ze kterých si mohou vyrobit vlastní jarní dekoraci!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z deseti velikonočních balíčků s lízátky Chupa Chups!

Soutěž probíhá od 14. března do 22. března 2016

Vyhrává 100., 200., 300. atd. odpověď.
Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:35
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat