Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3x intimní bělicí krém Fytofontana Gyntima Whitening

Bělení intimních partií patří dnes k jednomu z nejnovějších trendů v oblasti kosmetiky. Není náhoda, že roste poptávka po produktech, ale i chirurgických zákrocích sloužících na depigmentaci intimních partií.

Fytofontana Gyntima Whitening krém byl speciálně vyvinutý na bělení intimních partií. Tento produkt představuje revoluční krok v bělení silně pigmentovaných intimních míst. Kombinace biotechnologických peptidů a vzácných účinných látek rostlinného původu, šetrným způsobem bělí a ošetřuje silně pigmentované genitální a anální oblasti.

Fytofontana Gyntima Whitening je jedinečný přípravek obsahující účinné látky, které disponují prokazatelnými depigmentačními účinky.

  • Jednou z účinných látek je oligopeptide-34, peptid vytvořený biotechnologickou cestou v kontrolovaném laboratorním prostředí. In vitro studie prokázaly, že oligopeptide-34 disponuje mnohem intenzivnější zesvětlující schopností než mnoho jiných bělicích látek např. vitamin C a arbutin. Účinná látka zabraňuje aktivitě tyrozinázy, tím potlačuje tvorbu pigmentu. Při zkoumání buněk tvořících melanin se prokázalo, že v buňkách ošetřovaných účinnou látkou se velikost melaninu ukládajícího melanozomy výrazně zmenšila, tímto prokázali depigmentační účinek.
  • Výtažek Boerhavia diffusa (Punarnava): pochází ze vzácné rostliny, která se vyskytuje v Himalájích a je bohatá na účinnou látku boeravinon s bělicími vlastnostmi. In vitro studie prokázaly, že po 9 dnech se o 55 % snížila aktivita enzymu tyrozináza, který je potřebný pro produkci melaninu, tímto značně přispívá k depigmentaci.

Přípravek obsahuje též panthenol, který zmírňuje podrážení a zklidňuje pokožku, vitamin E, jenž přispívá k udržení zdravé pokožky, a extrakt z měsíčku lékařského, jehož hlavní složky mají kromě jiného protizánětlivý, hojivý a zklidňující účinek na pokožku.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x intimní bělicí krém Fytofontana Gyntima Whitening!

Soutěž probíhá od 28. srpna do 4. září 2017

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Sýrové bramboráky

Sýrové bramboráky

15 hlasů
55min 603 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí plátky ve smetanové omáčce

17 hlasů
50min 371kJ 110 Kč

Recept na dušené kuřecí plátky s jemnou smetanovo-cibu...

Novoroční čočková polévka

12 hlasů
1h a 5min 341kJ 60 Kč

Novoroční čočková polévka s ananasem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více