Vyhrajte 3x přípravek Gynimun Intim Protect

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect podporuje léčbu bakteriální vaginózy a předchází jejímu opakování. Gynimun obnoví vaši přirozenou vaginální flóru a nastaví optimální pH.

Vaginální kapsle obsahují dva pečlivě vybrané, patentované, klinicky testované, vaginální kmeny laktobacilů, které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé vaginální flóry. Vaginální laktobacily obsažené ve vaginálních kapslích přispívají produkcí kyseliny mléčné ke stabilizaci pH v pochvě a tím podporují přirozené obranné mechanismy vůči vaginálním infekcím.

Gynimun tím zmírňuje vaginální obtíže, jako je svědění, výtok, zápach, zarudnutí, podráždění nebo pálení. Vaginální obtíže mohou být příznakem infekcí, například bakteriální vaginózy.

Pravidelné užívání vaginálního probiotika Gynimun pomáhá omezit výskyt opakovaných vaginálních infekcí. Ty se obvykle vyznačují neobvyklým výtokem, svěděním nebo pálením, zarudnutím a někdy bolestivou souloží. Dvě jasně nejčastější jsou bakteriální vaginóza (vyniká „rybím“ zápachem) a kvasinková mykóza (vyniká silným svěděním a tvarohovitým výtokem). Lehčí infekce lze potlačit volně prodejnými prostředky – laktobacily, výplachy nebo antimykotiky, těžší je nutno léčit ve spolupráci s lékařem.

Po přeléčení (tedy po eliminaci „nepřátelských“ bakterií antibiotikem, nebo antimykotikem) je vždy vhodné rychle obnovit přirozený vaginální ekosystém. A to můžeme udělat vpravením „přátelských“ vaginálních laktobacilů, například právě těch, jež obsahuje přípravek Gynimum Intim Protect.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x přípravek Gynimun Intim Protect!

Soutěž probíhá od 24. do 31. srpna 2017

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat