Vyhrajte 3x balíček osmi čisticích prostředků Sidolux

Koho by bavilo uklízení. Ovšem s produkty Sidolux se velký i malý úklid promění téměř v relax. Zapomeňte na nekonečné a únavné drhnutí! Se Sidoluxem bude váš domov nejen dokonale čistý, ale navíc i nádherně provoněný. A téměř bez námahy!

O co soutěžíme

Hrajte s námi o balíček osmi produktů Sidolux, které vám usnadní a především zefektivní úklid. Od podlah až po okna! A co balíček obsahuje?

Sidolux Expert

Sidolux Expert s Arganovým olejem je přípravek pro kompletní péči o dřevěnou, parketovou a plovoucí podlahu. Přípravek obsahuje arganový olej, který konzervuje a dokonale pečuje o dřevo, dodává dřevu přirozený lesk.

Aktivní čisticí složky v přípravku Sidolux Expert snadno odstraňují částečky nečistot a mastnoty a díky arganovému oleji je podlaha chráněna před negativním působením vlhkosti. Po vytření se nemusíte obávat, že by byla podlaha mastná, kompozice všech složek je vyvážená.

Více informací najdete ZDE.

Sidolux Window Arctic

Nový přípravek na čištění oken, který v sobě snoubí jak speciální nanotechnologii se silou účinných čisticích látek. Díky tomu se účinnost čištění se tak mnohonásobně zvýšila. Především hraje velkou roli v tom, že vám okna vydrží čistá déle!

Používáním výrobků Sidolux Window jste svědky, jak se nejnovější technologie dostávají do běžných domácností. Tato řada využívá přísadu NANO CODE, která díky obsahu nanočástic mění povrch skla tak, aby bylo odolnější vůči špíně a minerálním látkám obsaženým v dešťových kapkách. Voda po skle lehce stéká a nezanechává šmouhy.

Více informací najdete ZDE.

Sidolux Universal

Univerzální čísticí prostředky pro všechny omyvatelné povrchy. Jednoduchost použití a dokonalé čisticí schopnosti jsou podtrženy příjemnou vůní, která vydrží v uklízeném prostoru ještě dlouho po úklidu.

Těšit se můžete na Sidolux Universal s Marseillským mýdlem a Sidolux Universal s vůní zelených hroznů.

Více informací najdete ZDE.

Sollux Organic na nádobí

Sollux Organic Clean je inovativní řada organických čisticích prostředků vytvořená s ohledem na osoby trpící alergií a zejména s citlivou pokožkou. Všechny prostředky obsahují výhradně přírodní složky rostlinného původu z certifikovaného ekologického zemědělství, garantující 100% bezpečnost.

Konečně mohou i alergici odložit gumové rukavice při mytí nádobí. Kontaktní alergie je jednou z nejnepříjemnějších kožních onemocnění a bohužel mnoho lidí reaguje zčervenáním a vyrážkou na mycí prostředky na nádobí. Alergie je způsobena chemikáliemi, konzervanty, parabeny, ropnými látkami apod. nebo i silnou parfemací. Sollux Organics Clean vyvinul nový ekologický přípravek na mytí nádobí, se kterým to klidně můžete i jako alergici risknout!

Více informací najdete ZDE.

Sidolux M - proti prachu

Sidolux M proti prachu je speciální sprej vhodný na většinu povrchů, které se doma nachází. Produkt Anti Dust je možné použít na dřevo, mdf, plast, lakované povrchy a nerez. Prostředek velmi příjemně voní a jeho použití je velmi jednoduché.

Prostředek Sidolux M Anti Dust je vhodný na běžné denní čištění všech výše uvedených ploch od nečistot, mastnoty a prachu. Díky nové formuli také zaceluje póry materiálů a zabraňuje tak usazování prachu. Prostředek má velmi příjemnou vůni a provoní tak celý byt.

Více informací najdete ZDE.

Perlux Color

Perlux je naprostá novinka a revoluce v praní. Díky kapslím, které obsahují jak tekutý gel, tak i práškové prostředky se využívá předností obou pracích technologií. Prášek se lépe postará o barvy či bělení a změkčení vody, gel čistí vlákna učinně a do hloubky.

Navíc nepracujete s volným pracím práškem, takže jej nedýcháte a vaše plíce jsou tak ochráněny před poškozením a alergickými reakcemi

Více informací najdete ZDE.

Perlux Aviváž

Koncentrovaný avivážní prostředek pro dokonalou parfemaci prádla a ochranu jeho vláken díky technologii Total Soft Care. Díky této technologii můžete prát s aviváží i ručníky nebo jiné froté prádlo, technologie zajišťuje to, že Vám vlákna ochrání a zároveň netvrdnou.

Aviváž Perlux zajišťuje výjimečnou měkkost tkanin a také přispívá k ochraně a sytosti barev. Parfemace, jejíž kompozice je tvořena velmi moderně, zaručuje příjemnou a dlouhotrvající vůni. Aviváž Perlux Baby je možné použít na jakékoliv prádlo, kromě vlny a hedvábí. Nejlepší je však na dětské prádlo a prádlo pro osoby s citlivou pokožkou.

Více informací najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x balíček čisticích prostředků Sidolux!

Soutěž probíhá od 17. do 29. října 2017

Vyhrává 100., 200., 300. atd. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat