Vyhrajte 3x balíček aromaterapeutické kosmetiky Saloos

Rozmazlete svou pokožku na podzim přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Saloos se vzácným olejem z granátového jablka, určenou pro náročnou pleť.

Olej lisovaný za studena obsahuje velké množství přírodního fytoestrogenu, velmi účinného antioxidantu. Chrání pokožku před volnými radikály a působí proti jejímu předčasnému stárnutí.

Co balíček obsahuje

Hydrofilní odličovací olej

Je vhodný k čištění zralé, suché a náročné pleti. Šetrně a jemně odličuje make-up a poradí si i s voděodolnou řasenkou. Olej ze semínek granátového jablka blahodárně působí na vysušenou a podrážděnou pleť, chrání ji před ztrátou vlhkosti a regeneruje. Lehce citrusová vůně povzbuzuje psychiku a navozuje pocit dobré nálady.   

Bio regenerační obličejový olej

Luxusní, extra výživný olej revitalizuje a omlazuje náročnou a zralou pleť. Rostlinné bio oleje  lisované za studena, olej ze zrníček granátového jablka s bioaktivními látkami a orientálními esencemi zachovává pevnost a hebkost pokožky, brání jejímu vysychání, zjemňuje texturu pleti. Vysoké množství přírodního antioxidantu (fytoestrogenu) vylepšuje stav pleti a aktivně působí proti vráskám. Vitamíny A a E podporují tvorbu kolagenu a chrání pokožku před volnými radikály.

Bio kokosová péče Čokoláda

Dopřejte své pokožce po koupeli čokoládovou lahůdku, která nasytí vaše smysly a problém s váhou mít zaručeně nebudete. Čokoládovo-kokosová kompozice vám přinese pocit štěstí a dobré nálady. Bio kokosový olej obohacený o vzácné výtažky z kakaových bobů pěstí a  hydratuje pokožku, zásobuje ji antioxidačními složkami a dopřává jí mladistvý vzhled. V zimě ji chrání před mrazem a v létě regeneruje po opalování.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce na www.saloos.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x balíček kosmetiky Saloos!

Soutěž probíhá od 7. do 17. listopadu 2017

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat