Hrajte o poukázky na nákup v obchodech Tesco

Váš rodinný recept mezi 100 nejlepšími? Zapojte se do soutěže s Tesco a vyhrajte!

Je nějaký recept, který ve vaší rodině traduje už po pokolení? Podělte se o něj i se zajímavým příběhem, který je s ním spojený, a vyhrajte zveřejnění tohoto receptu v připravované kuchařce nebo nákupní vouchery od společnosti Tesco.

Odborná porota, v níž zasedá například šéfkuchař Radek Vlasák nebo oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová, každý týden vybere ty nejzajímavější, a hlavně nejoriginálnější recepty, které budou mít šanci dostat se do připravované kuchařky vydané na oslavu 100. výročí vzniku Československa. Ostatní oblíbené recepty pak budou oceněny nákupní poukázkou do sítí Tesco.

Pokud se chcete do soutěže zapojit, stačí zaslat váš tradiční rodinný recept se seznamem ingrediencí, postupem přípravy a pěknou fotkou. Nezapomeňte přidat i váš osobní příběh, který se k receptu váže.

Více o soutěži na itesco.cz

Své recepty do soutěže můžete vkládat zde:

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
137 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat