Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyhrajte 3x poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup na Dentimedshop.cz

Máte sedavé zaměstnání, případně práci, kde celý den stojíte, a tak máte večer nohy jako z olova či pozorujete, jak vám otékají? Pak je na čase začít tyto potíže řešit dřív, než se z nich stane mnohem závažnější problém v podobě křečových žil. Jednou z možností je pořídit si a nosit kompresní punčochy. Třeba ty, jež seženete na Dentimedshop.cz. Hrajte s námi o 3 poukázky na nákup v tomto obchodě!

Člověk je tvor vzpřímený. Jelikož nám musí krev v těle proudit směrem k srdci proti směru gravitace, je zapotřebí žilní pumpy, která toku krve napomáhá. V žilním systému se nacházejí v pravidelných rozestupech chlopně, které zamezují zpětnému proudění. Když dojde k poškození žilního systému nebo chlopní a tím ke ztrátě elasticity žil, zůstávají žíly trvale rozšířeny. Krev najednou proudí oběma směry a dochází k jejímu hromadění. Nastává nedostatečné okysličování, vyživování a špatné odvádění zplodin z těla. A křečové žíly jsou na světě.

Jenže my nemůžeme nad problémem pouze mávnout rukou. Zpočátku se může jednat pouze o estetickou záležitost, kterou ženy mnohdy začínají řešit dříve než muži, protože by rády nosily sukně a ukazovaly své krásné nohy. Zdravotní komplikace, jako jsou pocity těžkých nohou nebo křeče, donutí jedince jít k lékaři.

Kompresní punčochy: Elegantní i užitečné

Pokud řešíte problém s křečovými žílami (či náběhem na ně), dříve či později začnete řešit také nákup kompresních punčoch. Vždyť i lékaři posílají všechny své pacienty na nákup této výborné pomůcky. Zdravotní punčochy mají odstupňovanou kompresi od kotníku směrem nahoru. Vyvíjený tlak napomáhá cirkulaci krve v nohou, snižuje bolest a vznik otoků.

Jak již bylo řečeno, nejdůležitější je prevence. Pokud máte zatím jenom obavu ze vzniku křečových žil, ať už z dědičných dispozic nebo třeba pociťujete nepříjemné pnutí v nohách, předcházet problémům můžete pravidelným nošením preventivních kompresivních punčoch. Vybírejte na Dentimedshop.cz z lýtkových, stehenních nebo punčochových kalhot z řady preventivních a podpůrných punčoch New Relax.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete na dentimedshop.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x voucher v hodnotě 500 Kč na nákup na Dentimedshop.cz!

Soutěž probíhá od 15. do 25. srpna 2018

Vyhrává 5., 500. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Filé s hořčičnou omáčkou

Filé s hořčičnou omáčkou

16 hlasů
35min 822 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře Giouvetsi

15 hlasů
1h a 10min 416kJ 165 Kč

Pokud máte rádi kuře a chcete zkusit nový recept, tent...

Polévka z rajčat a paprik

17 hlasů
1h a 5min 232kJ 105 Kč

Výborná zeleninová polévka z paprik a rajčat s tymiáne...

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více