Vyhrajte 3x poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup na Dentimedshop.cz

Máte sedavé zaměstnání, případně práci, kde celý den stojíte, a tak máte večer nohy jako z olova či pozorujete, jak vám otékají? Pak je na čase začít tyto potíže řešit dřív, než se z nich stane mnohem závažnější problém v podobě křečových žil. Jednou z možností je pořídit si a nosit kompresní punčochy. Třeba ty, jež seženete na Dentimedshop.cz. Hrajte s námi o 3 poukázky na nákup v tomto obchodě!

Člověk je tvor vzpřímený. Jelikož nám musí krev v těle proudit směrem k srdci proti směru gravitace, je zapotřebí žilní pumpy, která toku krve napomáhá. V žilním systému se nacházejí v pravidelných rozestupech chlopně, které zamezují zpětnému proudění. Když dojde k poškození žilního systému nebo chlopní a tím ke ztrátě elasticity žil, zůstávají žíly trvale rozšířeny. Krev najednou proudí oběma směry a dochází k jejímu hromadění. Nastává nedostatečné okysličování, vyživování a špatné odvádění zplodin z těla. A křečové žíly jsou na světě.

Jenže my nemůžeme nad problémem pouze mávnout rukou. Zpočátku se může jednat pouze o estetickou záležitost, kterou ženy mnohdy začínají řešit dříve než muži, protože by rády nosily sukně a ukazovaly své krásné nohy. Zdravotní komplikace, jako jsou pocity těžkých nohou nebo křeče, donutí jedince jít k lékaři.

Kompresní punčochy: Elegantní i užitečné

Pokud řešíte problém s křečovými žílami (či náběhem na ně), dříve či později začnete řešit také nákup kompresních punčoch. Vždyť i lékaři posílají všechny své pacienty na nákup této výborné pomůcky. Zdravotní punčochy mají odstupňovanou kompresi od kotníku směrem nahoru. Vyvíjený tlak napomáhá cirkulaci krve v nohou, snižuje bolest a vznik otoků.

Jak již bylo řečeno, nejdůležitější je prevence. Pokud máte zatím jenom obavu ze vzniku křečových žil, ať už z dědičných dispozic nebo třeba pociťujete nepříjemné pnutí v nohách, předcházet problémům můžete pravidelným nošením preventivních kompresivních punčoch. Vybírejte na Dentimedshop.cz z lýtkových, stehenních nebo punčochových kalhot z řady preventivních a podpůrných punčoch New Relax.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete na dentimedshop.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x voucher v hodnotě 500 Kč na nákup na Dentimedshop.cz!

Soutěž probíhá od 15. do 25. srpna 2018

Vyhrává 5., 500. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat