Vyhrajte 3x poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup na Dentimedshop.cz

Máte sedavé zaměstnání, případně práci, kde celý den stojíte, a tak máte večer nohy jako z olova či pozorujete, jak vám otékají? Pak je na čase začít tyto potíže řešit dřív, než se z nich stane mnohem závažnější problém v podobě křečových žil. Jednou z možností je pořídit si a nosit kompresní punčochy. Třeba ty, jež seženete na Dentimedshop.cz. Hrajte s námi o 3 poukázky na nákup v tomto obchodě!

Člověk je tvor vzpřímený. Jelikož nám musí krev v těle proudit směrem k srdci proti směru gravitace, je zapotřebí žilní pumpy, která toku krve napomáhá. V žilním systému se nacházejí v pravidelných rozestupech chlopně, které zamezují zpětnému proudění. Když dojde k poškození žilního systému nebo chlopní a tím ke ztrátě elasticity žil, zůstávají žíly trvale rozšířeny. Krev najednou proudí oběma směry a dochází k jejímu hromadění. Nastává nedostatečné okysličování, vyživování a špatné odvádění zplodin z těla. A křečové žíly jsou na světě.

Jenže my nemůžeme nad problémem pouze mávnout rukou. Zpočátku se může jednat pouze o estetickou záležitost, kterou ženy mnohdy začínají řešit dříve než muži, protože by rády nosily sukně a ukazovaly své krásné nohy. Zdravotní komplikace, jako jsou pocity těžkých nohou nebo křeče, donutí jedince jít k lékaři.

Kompresní punčochy: Elegantní i užitečné

Pokud řešíte problém s křečovými žílami (či náběhem na ně), dříve či později začnete řešit také nákup kompresních punčoch. Vždyť i lékaři posílají všechny své pacienty na nákup této výborné pomůcky. Zdravotní punčochy mají odstupňovanou kompresi od kotníku směrem nahoru. Vyvíjený tlak napomáhá cirkulaci krve v nohou, snižuje bolest a vznik otoků.

Jak již bylo řečeno, nejdůležitější je prevence. Pokud máte zatím jenom obavu ze vzniku křečových žil, ať už z dědičných dispozic nebo třeba pociťujete nepříjemné pnutí v nohách, předcházet problémům můžete pravidelným nošením preventivních kompresivních punčoch. Vybírejte na Dentimedshop.cz z lýtkových, stehenních nebo punčochových kalhot z řady preventivních a podpůrných punčoch New Relax.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete na dentimedshop.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x voucher v hodnotě 500 Kč na nákup na Dentimedshop.cz!

Soutěž probíhá od 15. do 25. srpna 2018

Vyhrává 5., 500. a 1000. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna
17:41

Core cvičení

Core cvičení
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
39 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat