Vyhrajte 7x dárkový box plný dobrot z Biopekárny Zemanka

Kdo by rád občas nezakousl něco dobrého, jen tak pro chuť, pro radost. Ale pak ty výčitky svědomí…! My vám teď chceme dokázat, že mlsat se dá i kvalitněji a zdravěji. Proto stále více lidí nakupuje sušenky či krekry v bio kvalitě. Patříte už mezi ně i vy? Nebo se obáváte, že zdravé nemůže být chutné? Přesvědčte se o opaku, udělejte si vlastní názor. Právě pro vás je jako stvořená tato soutěž s českou Biopekárnou Zemanka o jednu ze sedmi dárkových krabic plných bio dobrot.

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006. Všechny produkty peče podle vlastních originálních receptur a s nadšením je připravuje tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť.

Všechny produkty nesou označení bio, protože při výrobě používají jen suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Proč? Protože bio výrobky neobsahují umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.

Nejen pro potěšení mlsných jazýčků

Hrajte s námi o jeden ze sedmi boxů plných chuti a kvalitních výrobků z Biopekárny Zemanka! Co čeká na výherce?

Bezlepkové pohankové bio perníčky

Lahodné perníčky z pohankové mouky, které si prostě zamilujete. Jemné, bez lepku, s lahodnou chutí medu a typického koření.

Krtkovy vanilkové bio sušenky

Primárně jsou určeny dětem, ale nepohrdne jimi ani dospělý. Jsou bez přidaného cukru, ale i tak jsou sladké. Máte možnost si vyzkoušet, jak chutné můžou být alternativní sladidla, v tomto případě rýžový a agávový sirup.

Bio čoko-kokosky s kakaem

Čokoláda a kokos je tradiční spojení, kterému odolá jen málokdo. Tyhle kokosky navíc obsahují i Fairtrade čokoládu! Výrobce varuje: můžou být návykové!

Bio krekry s dýňovým semínkem a česnekem

Jste spíše na slané dobroty? Pak i na vás v Biopekárně Zemanka pamatují. Slané krekry jsou jejich vyhlášenou specialitou. Tyto jsou s výraznou chutí česneku, solené mořskou solí a sojovou omáčkou.

Více informací a nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.biopekarnazemanka.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze 7 dárkových boxů od Biopekárny Zemanka!

Soutěž probíhá od 17. do 29. prosince 2018

Vyhrává 3., 77., 222., 333., 555., 777. a 999. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Protějšek ocení vaši zásadovost a přesnost. Dokážete mu, že za svými názory si stojíte a nenecháte se zviklat ani párem koní. Tyto vlastnosti jsou obzvláště ve vztahu velice ceněné. Netrpíte náhlými změnami postoje a vá&s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

261 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:19
140 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:16
70 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:13

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat